7 obserwujących
109 notek
26k odsłon
  176   1

PayPal blokuje konto Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości”

Kilka godzin temu Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości” poinformował o zablokowaniu przez firmę PayPal konta Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości”. To kolejna szykana wymierzona w Polskę, polską rację stanu, polską dumę i godność. Wiedzieliśmy, że może do tego dojść, że oni nie cofną się przed niczym, by nas nękać, poniżać, opluwać i dyskredytować w każdy dostępny sposób. I stało się. Poniżej pełny tekst oświadczenia:Od wielu miesięcy zmagamy się z szykanami ze strony takich monopolistycznych molochów jak Google, Facebook czy Youtube. Z powodów ewidentnie ideologicznych ogranicza się prezentowane przez nas treści. Wojna wypowiedziana konserwatywnej stronie nie tylko ma na celu jej uciszenie i zablokowanie możliwości docierania z przekazem do opinii publicznej, ale jest to również sposób na finansowe zniszczenie przeciwnika.
Portale takie jak medianarodowe.com – firmowany przez Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” – były w stanie utrzymywać się z dochodów z reklam na nich zamieszczanych. Ograniczanie widoczności postów, odmowa zamieszczania reklam powodowały znaczne uszczuplenie kwot, które wcześniej można było zarobić. Podobnie rzecz miała się z postępującą demonetyzacją nagrań zamieszczanych w serwisie YouTube. Dlatego od miesięcy informowaliśmy patriotów, że coraz bardziej zależymy od ich dobrowolnych darowizn, bez których działalność Stowarzyszenia oraz tworzonych przez nie mediów będzie coraz trudniejsza.
Okazuje się jednak, że walka z polskością przybiera na sile. Od dłuższego czasu amerykańskie przedsiębiorstwo PayPal, zapewniające odbieranie płatności przez Internet, zakłóca zbieranie środków od naszych darczyńców dokonujących wpłat na pokrycie kosztów naszego corocznego zgromadzenia w dniu 11 listopada. Ta forma finansowego wspierania jest szczególnie wygodna dla naszych sympatyków mieszkających za granicą. Polonia chętnie korzystała z usług PayPal ze względu na dużo niższe koszty przelewów. Firma ta bez żadnego ostrzeżenia i wyjaśnienia takiej decyzji zablokowała nasze konto, uniemożliwiając dokonywanie wpłat. PayPal posunął się jednak jeszcze dalej, gdyż zamroził wpłacone już środki, uniemożliwiając nam korzystanie z nich.
Informujemy naszych Darczyńców, że można nadal wspierać nas poprzez wpłaty za pomocą kart Visa i Mastercard na stronie https://marszniepodleglosci.pl/darowizna lub przelewem bezpośrednio na konto w banku PKO BP w walutach EUR, USD i GBP (dokładne dane pod wcześniejszym linkiem).
Z narodowym pozdrowieniem, Robert Bąkiewicz, Prezes Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości”
PS Dziękuję za wspieranie naszej działalności. Cały czas prowadzimy zbiórkę funduszy na pokrycie kosztów organizacji tegorocznego Marszu Niepodległości.


Darowizny można przekazywać nadal za pośrednictwem:

https://twojazbiorka.pl/zbiorki/25/marsz-niepodleglosci-2021-wesprzyj-organizacje

https://marszniepodleglosci.pl/darowizna

Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości”

ul. Majdańska 1 lok. 11 04-088 Warszawa

nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

W tytule: Darowizna na cele statutowe

Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy):

BPKOPLP IBAN: PL34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka