krzysztofjaw krzysztofjaw
495
BLOG

Atak na św. JPII! Ależ żeście sobie strzelili samobója!

krzysztofjaw krzysztofjaw Polityka Obserwuj notkę 25

Tak Wy, czerwone szmaty, którzy chcieliście Polskę zgnoić po wsze czasy,

Tak Wy, spadkobiercy sowieckich, marksistowskich i komunistycznych pachołków,

Tak Wy, antypolacy, którzy chcecie zniszczyć katolicką Polskę dla kasy,

Tak Wy, turańsko-chazarskie szczury, co urągacie Polakom przy wtórze dybuków [1].


Tak Wy, zawsze nam przeciwni Moskale i Germańcy,

Tak Wy, globalistyczne czerwono-zielone na stole robaki,

Tak Wy, którzy zawsze zazdrościliście nam patriotyzmu ekstazy,

Tak Wy, już niedługo przyszłej historii odpadki.


I Wy, wszystkie anaturalne płcie z plusami,

I Wy, aborcjoniści, mordercy i piewcy śmierci,

I Wy, całkowicie już zdemoralizowani,

I Wy, zadufani w sobie global-ćwierćinteligenci.


Strzeliliście sobie samobója! Nawet nie wiecie jakiego kalibru.

Zaatakowaliście Polaków, nasze największe katolickie wartości, które ukształtowały naszą Polskę i pozwoliły nam przetrwać nawet najtrudniejsze czasy. Zaatakowaliście korzenie polskości i nasze najświętsze wartości.

Musicie w końcu zrozumieć, że Polacy to naród zupełnie inny niż inne narody, które mogliście swobodnie sobie ateistycznie i lewacko zniewolić. Przecież winniście wiedzieć, że tylko nam udało się pokonać islamską i komunistyczną nawałę. Tylko my wygraliśmy z sowiecką swołoczą. Tylko my realnie przeciwstawiliśmy się czynnie nazistowskim Germanom spod znaku swastyki. Tylko my stworzyliśmy antykomunistyczną "Solidarność" i to nasz święty papież Jan Paweł II zniszczył wraz z nami wojenny komunizm.

Tak wiem. Wy dzisiaj wprowadzacie też komunizm. Tym razem już nie wojenny ale kulturowy. Mierzi Was katolicka Polska. Nienawidzicie Polaków, bo myślicie, że znów mogą się Wam przeciwstawić... I dobrze myślicie, komunistyczne karaluchy (zielono i antymięśnie smacznego)!.

My nie pozwolimy, aby szkalować naszego papieża, największego Polaka w historii! Kłamliwie uderzyliście nas w sam środek naszego, polskiego serca. I popełniliście koszmarny błąd!

Wy, TVN-owcy i GW-borczy,

Wy, onetowo Tusko-podobni,

Wy, unijno-debile,

Wy, szatańskie świnie...

Strzeżcie się Polaków! Nadchodzimy!

P.S.

To nie jest tak, że św. Jana Pawła II bronią i szanują tylko katolicy. Rzesze niewierzących moich rodaków do dzisiaj w swoich sercach zachowuje postać papieża jako najwybitniejszego Polaka w dziejach. Po Jego śmierci płakaliśmy wszyscy, i wierzący, i niewierzący, i nie tylko w Polsce. To był i jest autorytet dla niemal wszystkich Polaków, ale też milionów wierzących na całym świecie. Nie pozwólmy Go zniszczyć!

[1] Więcej o Chazarii i Chazarach m.in. tu: https://krzysztofjaw.blogspot.com/2013/06/chazarowie-historyczni-przodkowie.html. O dybuku tu: https://krzysztofjaw.blogspot.com/2015/12/dybuki-i-ich-zgubny-wpyw-na.html

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą.

Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję!

Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814

Paypal: paypal.me/kjahog

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj25 Obserwuj notkę

Krzysztof Jaworucki - KONSERWATYSTA W IDEI, WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH I POGLĄDACH EKONOMICZNYCH. EKONOMISTA I FINANSISTA. MIŁOŚNIK ŻEGLOWANIA I WSPINACZEK GÓRSKICH. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. BURKE. Bł. Jerzy Popiełuszko: "Prawda jest niezmienna. Prawdy nie da się zniszczyć taką czy inną decyzją, taką czy inną ustawą"; "Gdyby większość Polaków w obecnej sytuacji wkroczyła na drogę prawdy, stalibyśmy się wolnymi już teraz"; "Zło dobrem zwyciężaj". Św. Jan Paweł II: "Jeśli ktoś lub coś każe Ci sądzić, że jesteś już u kresu, nie wierz w to! Jeśli znasz odwieczną Miłość, która Cię stworzyła"; "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, ale kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi"; Nie sposób inaczej zrozumieć Człowieka, jak w tej wspólnocie jaką jest Naród"; "Musicie być mocni mocą wiary i nadziei". Edmund Burke (1729–1797) – irlandzki filozof i polityk, twórca nowoczesnego konserwatyzmu, krytyk rewolucji francuskiej: "Naród jest organiczną całością ukształtowaną przez przeszłość i tradycje"; "Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił"; "Wolność bez mądrości i cnoty? To jest zło największe z możliwych". Moja strona domowa: http://krzysztofjaw.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka