Zatrzymaj chorobę Alzheimera
Od kilkudziesięciu lat wmawia się pacjentom chorym na chorobę Alzheimera, że nic z tym nie można zrobić. Od paru lat dr. Dale E. Bredesen próbuje się przebić z informacją o procedurze, która pozwala zatrzymać a nawet cofnąć chorobę, we wstępnych fazach.
2 obserwujących
98 notek
67k odsłon
255 odsłon

Wojna rządu z naukowcami trwa

Wykop Skomentuj2

Pisałem już o tym, jak, podczas skróconych do 2 tygodni konsultacji społecznych, rząd zignorował polskich naukowców. Ludzie, którzy ostatnie 20 lat zajmowali się badaniami nad wpływem promieniowania na zdrowie i ustalali limity dopuszczalnego poziomu promieniowania, zostali odstawieni na boczny tor.

Rząd podniósł te limity dla promieniowania mikrofalowego, nie o 10%, ani nie o 100%. Jeden z parametrów podniósł o ponad 800% z 7 na 61 V/m, a drugi o 10 000 % z 0,1 do 10,0 W/m2, czyli stukrotnie.

Z kraju będącego w czołowej 10tce pod względem ochrony, staliśmy się krajem w ogonie cywilizowanych Państw.

Warto zapoznać się z odpowiedzią naukowców na działania rządu.

http://ptbr.org.pl/files/Opinia_o_rozporzdzeniu_MZ_o_limitach_PEM.pdf

Mam nadzieję, że wkrótce odstawieni na boczny tor zostaną minister zdrowia i minister cyfryzacji, odpowiedzialni za ten bubel, a wróci minister środowiska, który wspierał naukę, a nie lobbystów przemysłu.

Panie Premierze, niech Pan się wreszcie opamięta. Reform nie robi się słuchając tylko ludzi rządnych forsy, trzeba słuchać też ludzi mądrych, mających wiedzę.

Niech Pan przeczyta tę opinię.

___________dodane 12.02.2020r 

Naukowcy wydali Rezolucję. Fajnie, nie poddają się.

http://ptbr.org.pl/index.php/com-phocagallery-categories/komisja-ds-problemow-bioelektromagnetycznych/opinie-komisji.html

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo