Czas uporzadkować tysiące. Pokasować duble czy nieudane. Czasami wzrok przykuje takie , które umknęło uwadze .
Poggibonsi ot taka mała mieścina , w której wsiadalismy w pociąg do Florencji ( by nie jechać samochodem - parkowanie ) . Mała chwila ale kolesie utrwaleni .
Dlaczego i co symbolizuja - nie wiem . Poggibossi to jeden z ośrodków ichniej partii komunistycznej. Może to stalowe Staliny ?



W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni.
Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Rozmaitości