Blog
Marek Ciesielczyk
Marek Ciesielczyk
Marek Ciesielczyk dr politologii /Uniwersytet w
0 obserwujących 302 notki 168485 odsłon
Marek Ciesielczyk, 17 lutego 2016 r.

Marek Ciesielczyk - pierwszy pokazał donosy BOLKA w TV

dr Marek Ciesielczyk w USA
dr Marek Ciesielczyk w USA

Poniżej fragmenty programu polonijnej telewizji POLVISION w Chicago. Ta debata telewizyjna miała miejsce w Chicago w maju 1996 ro­ku po serii demonstracji Polonii przeciw Wałęsie w Chicago:

4

Wówczas Marek Ciesielczyk pokazał jako pierwszy przed kamerami donosy TW BOLKA.

Wałęsa musiał chyłkiem i tylnymi drzwiami wchodzić do budynków, gdzie w gronie zamkniętym odbywały się spotkania z nim w Chicago. Z Lechem Wałęsą dyskutowali: Marek Ciesielczyk (ówcze­sny radny z Tarnowa, który odwiedził wówczas USA), Józef Broniszewski b.działacz Solidarności rolników, Jerzy Banasiak polonijny działacz KPA oraz ROP, Andrzej Czuma -​wówczas dziennikarz polonijny, późniejszy poseł PO i Minister Sprawiedliwo­ści oraz prowadzący Andrzej Wal -​ wówczas dziennikarz telewizji POLVISION.

Dzisiaj niektórzy (zwłaszcza w Chicago) udają, że zapomnieli o tej debacie. Dr Ciesielczyk po powrocie do kraju był szykanowany w Tarnowie. Rada Miejska -​ głównie głosami UD i SLD -​ podjęła uchwałę, potępiającą go za wypowiedzi w Chicago na temat Wałęsy, choć nie zapoznała się z nagraniem au­dycji, przywiezionym do Polski przez Ciesielczyka.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

_________________________________________________ w czasie mojego wykładu w Chicago w lutym 2009 _________________________________________________ image _________________________________________________ patrz: www.marekciesielczyk.com _________________________________________________ dr politologii Uniwersytetu w Monachium, Visiting Professor w University of Illinois w Chicago, pracownik naukowy w Forschungsinstitut fur sowjetische Gegenwart w Bonn, Fellow w European University Institute we Florencji, europejski korespondent Radia WPNA w Chicago, autor pierwszej książki w jęz.polskim nt.KGB, 12 lat radny Rady Miejskiej w Tarnowie, Dyrektor Centrum Polonii w Brniu do 31 marca 2011, Redaktor naczelny pisma i portalu Prawdę mówiąc - www.prawdemowiac.pl _________________________________________________ skopiuj poniższy adres i wklej - jest tu relacja telewizji POLONIA z mojego wykładu w Chicago w lutym 2009: http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=52245621 _________________________________________________

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @OBURZENI patrz: www.oburzeni.org.pl
  • @MAREK CIESIELCZYK Rybak dopuścił się kolejnej dezinformacji, ogłaszając, że nowym...
  • @Autor Rybak dopuścił się kolejnej dezinformacji, zawiadamiając, iż jego stowarzyszenie ma...

Tematy w dziale