Blog
O polskie media
MacGregor
MacGregor moherowy J23 na angielskiej prowincji
45 obserwujących 1127 notek 369811 odsłon
MacGregor, 12 maja 2011 r.

Pomunizm czyli narastajacy totalitaryzm Platformy O.

 

Pisalo juz na ten tamat wielu znakomitych blogerow i publicystow, ale postanowilem przylozyc zabia lapke i opowiedziec to samo wlasnymi slowami.
Sam termin “pomunizm” jest autorstwa bylego naczelnego “Wprostu”, Marka Krola ( Pomunizm, którego przywódcą jest Donald Tusk walczy z faszystami ).
Przy okazji: tygodnik “Wprost” zostal wyjety z “krolewskich” rak i przekazany chytremu lisowi, zeby michnikowszczyzna i pomunizm mialy zapewnione “przelozenie na masy” rowniez wsrod czytelnikow tygodnikow. A tymczasem liderem w tym segmencie rynku okazal sie znakomity tygodnik “Uwazam Rze” i stad panika w salonie, zadzieranie kity i falszowanie danych o nakladzie “Wprost”-u. Szczesliwie na prozno.
Pomunizm Platformy przejawia sie przede wszystkim w jej stosunku do opozycji. Jak za starych, dobrych czasow, mamy partie przewodnia, ktora wladzy nie odda, bo nie moze, zas "Rękę podniesioną na władzę ludową obetniemy" ( tym razem to nie Jozef Cyrankiewicz, ale np. prof.I. Krzeminski i jemu podobna Zydokomuna ).
Tolerowana ( a nawet pompowana ) jest “opozycja konstruktywna”, taka jak “Forsa Jest Najwazniejsza” czy “Ruch Poparcia Scierwa z Bilgoraju”, zas opozycja niekonstruktywna ( “antysystemowa” ) traktowana jest jak Zydzi w Trzeciej Rzeszy ( tam z obawy o “Rassenschande”, a tu ze strachu przed “zhańbieniem salonu” ).
W PRL-u prim mielismy cztery glowne plagi: wiosne, lato, jesien i zime, pogarszane jeszcze knowaniami zaplutych karlow reakcji, spekulantow ( nie tylko cukrowych ) oraz celowo zrzucanego na pola ziemniaczane zuka Kolorado.
W PRL-u bis dotykaja nas  Plagi Tuska, za ktore odpowiada – podobnie zreszta jak za wybuch w Fukushimie – PiS z Jaroslawem Kaczynskim na czele.
Partia Przewodnia chce dobrze i rzadzi jeszcze lepiej i tylko ona gwarantuje trwalosc sojuszu ze Zwiazkiem Radz ..., tfu, z Partnerami Strategicznymi. Tylko dzieki Naszej Partii mamy dobra opinie na swiecie i z aprobata pisze o nas „Komsomolska Prawda”, michnikowa „Gowno Prawda” i Verfluchte Allgemeine Schweine we Frankfurcie. Mimo plonacych pochodni wtykanych w kola postepu pomunizmu oraz sypania piachu w tryby przez kaczystowskie bojowki, nasz kraj nadal zjezdza po rowni pochylej w pozadanym przez starszych i madrzejszych kierunku z predkoscia 100 milardow USD rocznie.
Owszem, zdarzaja sie byc moze jakies wypaczenia, ale krytyka rzadow Partii Pomunistycznej czy podwazanie jej przewodniej roli wynikaja tylko i wylacznie z patologicznej nienawisci Kaczynskiego i targajacej nim zadzy: zemsty, wladzy, podpalenia Polski, wywolania wojny z Rosja i zrobienia z Zielonej Wyspy doliny Gehinnom.
Dlatego tez chcac niechcac Partia zmuszona bedzie do zdelegalizowania PiS-u, zamkniecia stadionow, kontroli internetu, likwidacji Radia Maryja, wykastrowania pedofilow, detronizacji krola dopalaczy, a w ostatecznosci do wezwania sojuszniczych sil bratniego Zwiazku Radzieckiego na pomoc.
 
Na koniec kilka biezacych komentarzy w tej sprawie:
 
 
Ta norma wynika z chorego prawa. Z coraz wyraźniej szwankującej ustawy o partiach politycznych i ordynacji wyborczej. A także, oczywiście, z demoralizacji, nieuniknionej w warunkach budowania władzy z góry rozgrzeszonej z wszelkiej niemoralności, nieudolności i nadużyć, bo do rangi najwyższego dobra podniesione zostało niedopuszczenie do wpływu na państwo opozycji. ( … )
Jeśli wszystko pójdzie dalej zgodnie z prawdopodobnym planem Tuska, taką cezurą może się stać właśnie nominacja Arłukowicza. Jeśli bowiem ten sposób budowania dominacji PO na nie-PiS-owskiej części sceny politycznej się sprawdzi, stanie się niemożliwe dokonanie jakiejkolwiek zmiany w sposób pokojowy. A to właśnie było jedną z zasadniczych cech PRL: wymiana pierwszego sekretarza wymagała wstrząsu i kryzysu, a wymiana partii rządzącej – upadku całego systemu.
 
( polecam calosc, przytaczam podsumowanie )
Tak to rządząca koalicja przeprowadza cichą likwidację państwa, a opiniotwórcze media śledzą każdy krok największej partii opozycyjnej, chcąc jej uniemożliwić „podpalenie Polski”. 
 
I jeszcze pyszne przejezyczenie kolegi Iustusa:
Mialo byc “kolumna”, ale wyszlo trafniej.

 

Opublikowano: 12.05.2011 18:54.
Autor: MacGregor
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

proca.pl: Apel w sprawie śmierci Doktora Dariusza Ratajczaka. www.jarkosfera.pl

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @ Zupelnie jak z kabaretu ELITA: O JEZU, ICKI! Jakbym byl ojcem ( w porzadku ziemskim ) ojca...
  • Trudno, jakos przezyjemy Kolegi nieobecnosc A do kosciola tez nie chodzi, bo na pokaz?
  • @Żona Lota Walentyn to rizun ( budemo strilaty lachiv i rozaty nozom )

Tematy w dziale