Blog
O polskie media
MacGregor
MacGregor moherowy J23 na angielskiej prowincji
45 obserwujących 1127 notek 369667 odsłon
MacGregor, 21 lipca 2011 r.

22 lipca – dzien kolaboranta.

 

“Dla nas, partyjniaków, ZSRR jest naszą Ojczyzną, a granice nasze nie jestem w stanie dziś określić, dziś są za Berlinem, a jutro będą na Gibraltarze" -Mieczysław Moczar
 
 
Zbliża się dzień 22 lipca. Pamiętny dzień.Dzień Kolja-boranta.Uczcijmy go pamiętając o tych, którzy mentalnie i nie tylko, swój rodowód wywodzą od tego dnia. Nie tylko - albowiem genetyczne mutanty sowieckiej inżynierii społecznej żyją nadal wśród nas. Pamiętajmy więc o wiernych synach i córkach ojczyzny. Nie naszej, oczywiście. Tej sowieckiej, albowiem jak mówił wprost Mieczysław Moczar w sierpniu 1948 r."Związek Radziecki jest nie tylko naszym sojusznikiem - to jest powiedzenie dla narodu. Dla nas, partyjniaków, ZSRR jest naszą Ojczyzną, a granice nasze nie jestem w stanie dziś określić, dziś są za Berlinem, a jutro będą na Gibraltarze". Przyłącz się do ,,akcji pamięci'' !!!
Pokażmy, że pamiętamy o nich, o ich wysiłku, miłości i przywiązaniu do swojej ojczyzny. Niech każdy z nich dostanie od nas dowód naszej pamięci.
Dlatego apelujemy o przyłączenie się do ,,akcji pamięci''. Wyślij im maila lub kartkę pocztową. Poświęć kilka minut na ich wysłanie, kilka złotych kupując pocztówkę i znaczek - niech wiedzą , że pamięć o nich jest żywa w narodzie.
 
 
W wigilie tegorocznego dnia kolaboranta niezawisly sad nakazal J.M.Rymkiewiczowi przeprosic duchowych spadkobiercow KPP z GW za to, ze okreslil ich … duchowymi spadkobiercami KPP.
Z okazji tegorocznego dnia kolaboranta pozdrawiamy zatem niezawisly sad, wszystkich duchowych spadkobiercow KPP z Czerskiej, czlowieka honoru Kiszczaka, sowieckiego patriote Jaruzelskiego, wszystkich TW, ktorzy bez swojej wiedzy i zgody, pania zootechnik z TVN, dorzynaczy watah, WSI-okow, oraz generalnie tych wszystkich, ktorzy – jak redaktorzy “GW” –nienawidzą Polski i chrześcijaństwa jako "duchowi spadkobiercy Komunistycznej Partii Polski"
 

 

 

Opublikowano: 21.07.2011 20:04.
Autor: MacGregor
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

proca.pl: Apel w sprawie śmierci Doktora Dariusza Ratajczaka. www.jarkosfera.pl

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @ Zupelnie jak z kabaretu ELITA: O JEZU, ICKI! Jakbym byl ojcem ( w porzadku ziemskim ) ojca...
  • Trudno, jakos przezyjemy Kolegi nieobecnosc A do kosciola tez nie chodzi, bo na pokaz?
  • @Żona Lota Walentyn to rizun ( budemo strilaty lachiv i rozaty nozom )

Tematy w dziale