MacGregor MacGregor
640
BLOG

22 lipca – dzien kolaboranta.

MacGregor MacGregor Polityka Obserwuj notkę 1

 

“Dla nas, partyjniaków, ZSRR jest naszą Ojczyzną, a granice nasze nie jestem w stanie dziś określić, dziś są za Berlinem, a jutro będą na Gibraltarze" -Mieczysław Moczar
 
 
Zbliża się dzień 22 lipca. Pamiętny dzień.Dzień Kolja-boranta.Uczcijmy go pamiętając o tych, którzy mentalnie i nie tylko, swój rodowód wywodzą od tego dnia. Nie tylko - albowiem genetyczne mutanty sowieckiej inżynierii społecznej żyją nadal wśród nas. Pamiętajmy więc o wiernych synach i córkach ojczyzny. Nie naszej, oczywiście. Tej sowieckiej, albowiem jak mówił wprost Mieczysław Moczar w sierpniu 1948 r."Związek Radziecki jest nie tylko naszym sojusznikiem - to jest powiedzenie dla narodu. Dla nas, partyjniaków, ZSRR jest naszą Ojczyzną, a granice nasze nie jestem w stanie dziś określić, dziś są za Berlinem, a jutro będą na Gibraltarze". Przyłącz się do ,,akcji pamięci'' !!!
Pokażmy, że pamiętamy o nich, o ich wysiłku, miłości i przywiązaniu do swojej ojczyzny. Niech każdy z nich dostanie od nas dowód naszej pamięci.
Dlatego apelujemy o przyłączenie się do ,,akcji pamięci''. Wyślij im maila lub kartkę pocztową. Poświęć kilka minut na ich wysłanie, kilka złotych kupując pocztówkę i znaczek - niech wiedzą , że pamięć o nich jest żywa w narodzie.
 
 
W wigilie tegorocznego dnia kolaboranta niezawisly sad nakazal J.M.Rymkiewiczowi przeprosic duchowych spadkobiercow KPP z GW za to, ze okreslil ich … duchowymi spadkobiercami KPP.
Z okazji tegorocznego dnia kolaboranta pozdrawiamy zatem niezawisly sad, wszystkich duchowych spadkobiercow KPP z Czerskiej, czlowieka honoru Kiszczaka, sowieckiego patriote Jaruzelskiego, wszystkich TW, ktorzy bez swojej wiedzy i zgody, pania zootechnik z TVN, dorzynaczy watah, WSI-okow, oraz generalnie tych wszystkich, ktorzy – jak redaktorzy “GW” –nienawidzą Polski i chrześcijaństwa jako "duchowi spadkobiercy Komunistycznej Partii Polski"
 

 

 

MacGregor
O mnie MacGregor

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka