Blog
"Uśmiech wędruje daleko"
maia14
68 obserwujących 1091 notek 935714 odsłon

Moje ostatnie komentarze

"Dobra zmiana": prezes-poseł lubi tylko te "piosenki", które już zna. Jak inżynier Mamoń. Nie lubi np. "U dwa" i zapewne jazz też jest mu obcy. Możliwe, że do Zenka Martyniuka dał się przekonać pod sugestią prezesa Kurskiego.
Bo państwo kierowane jest przez posła, który wciąż siedzi w PRL-u. I już nie można mieć oczekiwań, że wyjdzie z niego. Dziwić może głównie to, że ludzie mu się sprzedają lub dają mu sobą łatwo manipulować. Widać taka to...
No proszę, czyli biskupi też czasami stoją na ziemi, pośród zwykłych ludzi. A ja byłam dzisiaj w Planetarium i badałam, dokąd można ratować się ucieczką. Niestety, w naszym układzie Ziemia jest najlepsza. No może jeszcze...
Pezydent chyba nie chce dalej wchodzić w bagno, które chce zgotować Polsce prezes-poseł. Póki co, rządzący dalej rozpylają - prymitywnie - propagandę sukcesu.
No tak, bo wcześniej był kryty przez towarzyszy, których opłacał m.in. złotem zwiniętym Żydom i z którymi często biesiadował.
Warto obejrzeć. Andrzej Chyra jest dobrym aktorem. Ma też prawo do swoich poglądów. I nie tylko jemu trudno jest się utożsamiać z dzisiejszymi pomysłami - rządzących - na Polskę.
Może i dusza, ale kawał chłopa, więc jakby się zamachnął... A w tym klipie to sami czarodzieje i jeszcze jodłujący. Normalnie szaleństwo, taniec i śpiew.


O mnie

"Uśmiech wędruje daleko" image

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Może chce być "równiejszy" wobec Prezydenta RP.
  • "Dobra zmiana": prezes-poseł lubi tylko te "piosenki", które już zna. Jak inżynier Mamoń....
  • Bo państwo kierowane jest przez posła, który wciąż siedzi w PRL-u. I już nie można mieć...