mannet mannet
218
BLOG

Bloger "emeryt ZUS" banuje - jaki to znak dla PiS, czyli kogo wybrać na opozycję?

mannet mannet Polityka Obserwuj notkę 7

Polityka, Wybory

Opozycja w Rzeczypospolitej

Motto: Kto nie banuje, ten blogidee w Salon24 marnuje.

Gdy wszyscy podają na kogo głosować by wybrał otrzymanie od elektoratu głosującego pracę w służbie parlamentarnej i rządowej dla Rzeczypospolitej, to mam zapytanie - kogo wybrać na opozycję?

Czasem ktoś napisze w kontekście wyboru wygrania partii, że nie idzie na wybory, bo nie ma na kogo głosować. Oprócz wyboru wygrania do kontekstu przegrania, znaczenie ma wybór osób w opozycji. Jest wiele osób na listach partii o różnych wskazaniach zawodowych. Warto popatrzeć dalej niż ideowa "jedynka". Weźmy, np. pod uwagę w pierwszym przybliżeniu Warszawę. Różne idee w głowach warszawskiego elektoratu głosującego a w kanalizacji od wszystkich to samo. Różne idee w głowach a metro jest jedno. Różne idee w głowach, ale podczas operacji chirurga uśpione. Różne idee w głowach w korkach automobilowych stojące. Różne idee w głowach a lat przybywa każdemu tak samo. Różne idee w głowach a na koncertach wspólna zabawa. Różne idee w głowach a tyle wspólnych fizycznych potrzeb codziennych. Różne idee w głowach a działalność gospodarcza firm polega przede wszystkim na zmaganiu się w produkcji i usługach z uwarunkowaniami fizycznymi natury tej Ziemi.

Bez opozycji nie ma demokracji. Jak zatem wybrać dobrą opozycję?

mannet
O mnie mannet

Blog: "Ułożenia" - sztuka to fizyka bez matematyki. * W przyrodzie są tylko dźwięki i więcej nie ma w naturze muzyki. Talent nie pochodzi z tej Ziemi. * Monter ułożeń niemożliwych [ komentarze ].

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka