Rozważania biblijne
WOLNOŚĆ I PRAWDA
7 obserwujących
95 notek
36k odsłon
219 odsłon

Ukradziono mój komentarz z salonu 24.pl

Wykop Skomentuj18

Pod notką Biblia- dwóch kreatorów dwóch różnych światów, zamieściłem odpowiedź dla Polskiego Bimbru, czy też Bimbra,  która jakimś CUDEM uleciała w nieznane.

Odpowiedź ta dotyczyła pana ks.profesora Chrostowskiego , a czyniła z tegoż pana osobę nie mającą zielonego pojęcia o BIBLII, ni o naszym Ojcu , którego to profesor nazywa BOGIEM, co to świątyń potrzebuje. Kto jest administratorem salonu w tymże momencie? Mam nadzieję, że moja odpowiedź dla pana BIMBRA  Polskiego się tylko zawieruszyła, i kiedy jutro tu zajrzę, na nowo będzie jak dawniej.

image

image


image


Dorzucam  skromną legitymację swej prawdomówności;


imageimage


P.S.

Notkę tę napisałem między 24 a 2 dzisiejszej nocy. Stwierdzając brak tego co mnie zginęło z bloga w ciągu dalszym, zapodaję toto notkie jako poranną prasówkę do kawki. Jeśli moja ukradziona odpowiedź wróci na swoje miejsce po opublikowaniu totego publikatora, to informuję tychże ZŁODZIEI, że zanim toto opublikowałem, żem nagrał na Kamerę NIKON P900, że ów brak nie został przywrócony do chwili publikacji, mimo upłynięcia nocy całej. Kto złodziejem na salonie? Nie wiadomo kto, co to kradnie   nie wiadomo kiedy.


Marek Sujkowski

Wykop Skomentuj18
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale