Biblijnie
Wolność prawdy więzieniem kłamstwa
2 obserwujących
54 notki
22k odsłony
507 odsłon

Moje Nowe Roki

Wykop Skomentuj7

Jak nietrudno zauważyć, już w tytule notki widnieje jakby  gramatyczny błąd, bowiem słowo ROK nie posiada liczby mnogiej, o czym wcześniej już  przebąkiwałem. Jednakowoż gdybym napisał  Moje Nowe Lata, trudno byłoby się domyślić o czym usiłuję tu nabazgrać. Okazuje się, że pamiętam tylko jeden Nowy Rok z własnego żywota i to wcale nie tak odległy, bowiem pozostałe przespałem, bądź spędziłem w pracy na dyżurach.

Skończyliśmy w ów Nowy Rok  podgrywanie na zabawie sylwestrowej, po czym w te pędy spakowaliśmy sprzęt i biegiem na Warmię, gdyż musiałem na siódmą wstawić się w pracy. Gdy wyjeżdżaliśmy w sylwestrowy wieczór z domu, pogoda była identyczna jak wczoraj. Zero śniegu, warunki na drogach wymarzone. W nocy pogoda diametralnie się zmieniła. Zaczął padać bardzo gruby śnieg, kraszony silnym wiatrem. Nim zabawa sylwestrowa się zakończyła, na zewnątrz były już zaspy, a śnieg wciąż sypał. Wracając napotkaliśmy wiele  aut  zawisłych w przydrożnych rowach. Nam udało się jakoś  dojechać pod dom mojej mamy, gdzie był zaparkowany mój samochód. Przesiadłem się zatem do niego i udałem do siebie, aby zabrać z domu jakieś jedzenie , a przede wszystkim wziąć prysznic i zmienić sylwestrową kreację na bardziej przystającą do zaistniałej sytuacji.

Jak się okazało , około dwóch kilometrów przed celem, moja vectra zawisła w śnieżnej zaspie tak, że wszystkie cztery koła straciły kontakt z ziemią. Jako że działo się to na nieosłoniętej lasem przestrzeni, to świata panie święty widać nie było wcale a wcale, tylko wszechobecny padający śnieg, tworzący białą plamę, którego kierunek padania z pionowego na poziomy zmienił potężnie wiejący wiatr. Siedząc w nagrzanym aucie w sylwestrowych pantofelkach z  zaciśniętą pod szyją muchą, zacząłem zastanawiać się jak wyleźć z auta w taką zawieruchę, skoro kurtka została w samochodzie kolegi, a ja  siedzę jeno w samej  koszuli.

Uznałem naprędce, że owa mucha w tych warunkach może śmiało spełniać rolę szalika , zatem wygramoliłem się na zewnątrz, żeby rękoma odkopać auto i do firmy jakoś dotrzeć. Po kilku chwilach stwierdziłem, że moja kopanina na nic, gdyż nie zdołam rękoma wydłubać śniegu spod samochodu. Po chwili nadjechał jakiś człowiek. Jak się okazało, miał w swym samochodzie cały sprzęt  taterniczy, łącznie z regulowanymi łańcuchami na koła. Pożyczywszy od niego łopatę w mig odkopałem swój samochód, by następnie przy użyciu liny ów podróżny ściągnął mnie własnym autem z zawisu. Zawróciłem i do pracy zdążyłem na czas, jednakowoż gdy koledzy kończący dyżur mnie zobaczyli, mieli niezły noworoczny ubaw, bowiem pojawiłem się tam  przemoczony do nici ostatniej.Ten jedyny Nowy Rok pozostał w mej pamięci, choć dopiero dzisiaj rano dał znać o swoim istnieniu. To wówczas pierwszy raz w życiu  jadłem śniadanie o dwudziestej, po powrocie z noworocznego  dyżuru.


Dlaczego ów Nowy Rok przypomniał mi się akurat dzisiaj? Odpowiedź na to pytanie pojawiła się ot tak, gdy stałem na tarasie  wpatrzony we wschód słońca, popijając poranną kawę.  Najpierw pojawiło się we mnie pytanie, kto i dlaczego wówczas  nasypał w  kilka nocnych  godzin tyle śniegu, żeby zmęczeni ludzie wracający z rozmaitych przyjęć  spędzili  wiele godzin w przydrożnych rowach przemarznięci do szpiku kości?


Hi38,22-23
22 Czy dotarłeś do zbiorników śniegu? Czy widziałeś zbiorniki gradu?  23 Na czasy gniewu je chowam, na dzień utarczki i wojny.- BT


Wersety powyższe dotyczą matrixa nr3, w którym to  JHWH vel Kain był krwawym DYKTATOREM, stąd też jak pisałem  już wielokrotnie, został on swego czasu unicestwiony przez własne stworzenia - LUDZI. Pierwszym , w którym pojawiła się myśl unicestwienia krwawego JHWH był biblijny NIMROD, choć ze współczesnych  przekładów wynika zgoła coś innego. Jego historię także opisałem w którejś z wcześniejszych notek, wyjaśniając  przy tym , skąd moja wiedza w tym temacie pochodzi.


Tak jak publikowałem wcześniej, kiedy myśliwi , którzy unicestwili JHWH vel Kaina  przejęli władzę na światem, wykreowali własnego matrixa nr4, przez  zapodanie nad ziemią elektromagnetycznych niebios, oraz  hologramów słońca, księżyca i gwiazd, które to trwają do chwili obecnej. Dlaczego myśliwi zdecydowali się na inicjację kolejnego matrixa? Tak jak wspominałem wcześniej, świat zarządzany przez krwawego JHWH został przez niego zniszczony prowadzonymi przezeń wojnami, które były owocem DYKTATURY. Zatem hologramiczna inicjacja  obecnych niebios, pozwoliła zasłonić  poligon pozostawiony przez JHWH. Pamiętamy jeszcze, że biblijne zapisy podają, iż istniała KSIĘGA WOJEN JAHWE? Jak widzimy, wszystko co działo się w historii matrixów  było zapisywane, tak jak i dziś zapisujemy naszą współczesną historię poprzez publikację codziennych gazet, telewizyjnych czy internetowych informacji, blogów  bądź książek.

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale