Biblijnie
Wolność prawdy więzieniem kłamstwa
2 obserwujących
56 notek
22k odsłony
427 odsłon

Ligia

Wykop Skomentuj

Od kilku dni prześladował mnie pewien materiał zamieszczony na jutubie. Kiedy bym tam nie zajrzał, ów filmik zrazu pojawiał się na  horyzoncie, by w oczy latającym spodkiem człowieka dźgać;

image


https://www.youtube.com/watch?v=AG8wi16bxJ8


Na temat latających spodków już się wypowiedziałem, twierdząc, że istnieją ich DWA rodzaje; ziemskie - do straszenia rowokopaczy i aplikaty od naszego Ojca pochodzące, które to zabawki boga wszechmogącego Jehowy w mig deprogramują, czyniąc z nich bezużyteczną kupę złomu. Kwestię tę uznaję za oczywistą i  zamkniętą, bowiem niemało czasu poświęciłem  niegdyś na rozeznanie tegoż tematu, stąd też i do prześladującego mnie  filmiku zaglądać nie chciałem, aż do czasu.
Jak się okazało, ów prześladujący mnie filmik okazał się być arcyciekawy. Pani Ewa Pawela omawiając jeden z artykułów opublikowanych w Nexusie nr 127 (5/2019),  potwierdziła bardzo wiele tez stawianych  na moich blogach, w kwestii kosmosu i kosmitów, podsuwając dodatkowo informacje, które rozwiewają wszelkie wątpliwości w tejże materii; 


image

Mowa o tym artykule z powyższego numeru Nexusa;

image

http://www.nexus.media.pl/?624,nexus-nr-127-(5-2019)


Miło było usłyszeć potwierdzenie własnych dociekań, stąd też dziękuję pani Ewie i Rachelowi, którzy o moim istnieniu pojęcia zielonego nie mają, tak jak i ja nie miałem pojęcia o istnieniu dwumiesięcznika Nexus.


Informacje pochodzące z omawianego materiału;

Wernher Magnus Maximilian Freiherr von Braun -  niemiecki uczony, konstruktor rakiet; podczas II wojny światowej współtwórca pocisków balistycznych V2, członek partii nazistowskiej, oficer SS; po wojnie czołowy współtwórca programu kosmicznego Stanów Zjednoczonych, pionier podboju kosmosu. Po kapitulacji Niemiec von Braun, z gronem współpracowników, oddał się 12 maja 1945 roku w ręce Amerykanów.
 Von Braun został zatrudniony w powstałej w 1958 roku agencji kosmicznej National Aeronautics and Space Administration (NASA), stając się pierwszym dyrektorem Centrum Lotów Kosmicznych imienia George’a C. Marshalla w Alabamie. Stanowisko to dało mu możliwość ukształtowania wieloletniej strategii podboju kosmosu przez NASA, określonej później mianem „paradygmatu von Brauna”[2].
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wernher_von_Braun


Powyższy  miglanc na łożu śmierci oświadczył, że KOSMICI , ASTEROIDY  i  inne kucypały, to programowa lipa, która będzie zapodana temu światu przez rząd światowy , który to istnieje panie święty  od dawien dawna, zgodnie z tym co napisałem na blogach. Tenże nazistowski  partyjniak - współtwórca jamerykańskiego NASA, gdy kostucha zajrzała mu w ślipiokamery, ostrzegał swą powierniczkę Dr Rosin,  przed KOSMICZNYM KŁAMSTWEM, które ma zapodać WB. Jako naukowiec i konstruktor rakiet, von Braun dobrze wiedział co znajduje się za elektromagnetycznymi niebiosami tego matrixa, albowiem jak podpowiada logika, podobni jemu naukowcy owe niebiosa stworzyli, które przy dajmy na to -  latających  elektromagnetycznych spodkach , są jeno  hologramicznym pikusiem;


31:40
https://www.youtube.com/watch?v=AG8wi16bxJ8Zmieniając nico temat, chciałem państwu coś ciekawego pokazać, co wyczaiłem w powieści Quo vadis;


19  ... Świat stoi na oszustwie, a życie jest złudzeniem. Dusza jest także złudzeniem... 


Wspominałem, że nasza DUSZA to elektromagnetycznie programowalna NANOTECHNOLOGIA. A toto znalazłem w Nexusie ; 


Związek chorób serca i raka z nanobakteriami
http://www.kontestator.eu/zwiazek-chorob-serca-i-raka-z-nanobakteriami.html207— A oto już ledwie pół tarczy zza wzgórz wygląda — odpowiedział stary wojownik.

Mowa o TARCZY SŁOŃCA. Jacek NJK nie inaczej toto nazywa, lecz nie na podstawie powieści Quo vadis, a na podstawie własnych obserwacji, które prowadzi od kilku lat. Widać  przeto jak na dłoni, że Henryk Sienkiewicz  także musiał w niebo się gapić, bo inaczej skąd by wiedział, że  obecne słońce jest TARCZĄ?


212.. . Strop nieba stał się liliowy... 

Dla nieznających definicji słowa STROP;

Strop –układ konstrukcyjny oddzielający poszczególne kondygnacje...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Strop_(budownictwo)

Czyż nie referuję na blogach, o CZTERECH matrixach jednym w drugim - jak rosyjskie matrioszki? Sienkiewicz także musiał coś w  tym temacie kumać, skoro spośród niezliczonej ilości słów , których mógł użyć w tym wersie, wybrał słowo STROP.


251 — Aulu Plaucjuszu — począł Hasta — cezar dowiedział się, iż w domu twoim przebywa córka króla Ligów, którą ów król jeszcze za życia boskiego Klaudiusza oddał w ręce Rzymian jako rękojmię, że granice imperium nigdy nie zostaną przez Ligów naruszone.

 
W wersecie tym mowa o LIGII, córce króla LIGÓW.  Czy zgodzisz się ze mną  drogi internauto, że tekst zaznaczony w błękitnym tle stanowi ODWROTNOŚĆ dla człowieczej LOGIKI? Król LIGÓW oddał dobrowolnie własne dziecko Rzymianom, jako rękojmię , że granic IMPERIUM RZYMSKIEGO nie naruszy. Toć  podobne kucypały w człowieczej głowie panie święty się nie mieszczą. Prawda jest taka mocium panie; rzymscy oszuści uprowadzili córkę  króla LIGÓW, coby mieć rękojmię, że Ligowie nie spuszczą im łomotu.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale