7 obserwujących
2105 notek
313k odsłon
  12   1

Czytajcie Pismo Święte - największy skarb świata!

"Cóż więc mam uczynić z Jezusem, którego zowią Chrystusem? Na to wszyscy: Niech będzie ukrzyżowany!

Ewangelia Mateusza27,22

       Co mam uczynić z Jezusem? To pytanie jeszcze i dzisiaj zadaje sobie wielu ludzi. Piłat, który je niegdyś postawił, rozstrzygał sprawę Jezusa. Pan Jezus został przyprowadzony do niego jako złoczyńca i chociaż sam Piłat musiał przyznać: "Żadnej winy w tym człowieku nie znajduję" [Ew. Łuk. 23,4], to jednak bez właściwego sądu podjął decyzję, aby wydać Go w ręce rozwścieczonego tłumu, zezwalając na ukrzyżowanie! 

       Ale to właśnie tam, gdzie człowiek owładnięty przez szatana objawił całą swą nienawiść, również i Bóg objawił Siebie oraz swoje serce pełne miłości. On w miejsce grzeszników oddał na śmierć Tego, który był dla Niego najmilszą wonnością. Bóg pozwolił, aby Jego sprawiedliwy Syn cierpiał za niesprawiedliwych po to, aby nas przywieść do Boga [1.Piotra 3,18]. Po dokonanym dziele wzbudził Go z martwych i posadził po swojej prawicy w niebie. W taki sposób Bóg przygotował drogę, aby człowiek, który odwrócił się od swego Stwórcy, mógł znowu do Niego powrócić.

       Teraz każdy człowiek musi dokonać wyboru. Również i dzisiaj możesz opowiedzieć się albo za Jezusem, Synem Bożym, albo za szatanem, władcą tego świata i kłamcą od początku. Z podjętą przez nas nierozerwalnie związana jest droga: z Panem Jezusem - droga życia, natomiast z szatanem - szeroka droga, ta. która wiedzie na zatracenie.

       Czy dokonałeś już wyboru? Czy wyznałeś przed Bogiem, że jesteś grzesznikiem, ukorzyłeś się przed Nim i przyjąłeś Jezusa Chrystusa jako swojego Zbawiciela? Jeśli tak, możesz Mu dziękować i wielbić Go. Jeśli nie, wiedz, że wciąż podążasz drogą na zatracenie. Dlatego wybierz Jezusa jeszcze dzisiaj!

Źródło: Kalendarz Chrześcijański

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale