7 obserwujących
2211 notek
318k odsłon
  24   1

Czytajcie Pismo Święte - największy skarb świata!

"Również i ja daleki jestem od tego, aby zgrzeszyć przeciwko Panu przez zaniechania modlitwy za wami"

1. Samuela 12,23

"I wzywaj mnie w dniu niedoli, wybawię cię, a ty mnie uwielbisz"!

Psalm 50,15

                                                        Moc modlitwy

       Jest zima. Jak to się zdarza o tej porze roku, nad Stanami Zjednoczonymi i Kanadą przechodzą gwałtowne burze śnieżne. Najbardziej zagrożeni są wówczas piloci małych samolotów. Tak było i tym razem, gdy chrześcijański misjonarz leciał samolotem Cessna do Kanady. 

       Nagle zaczął tracić widoczność oraz zasięg radiowy, a marznący śnieg coraz bardziej obciążał mały samolot. Starał się wylądować, lecz tylko jedno koło się wysunęło, a pozostałe zablokowały się. Poza tym wiał silny boczny wiatr. Pilot nie miał możliwości nawet zadzwonić do swojej rodziny, by wsparli go w modlitwie, Bóg jednak czuwał nad swoim sługą. I to właśnie ten boczny wiatr sprawiający tak wiele problemów pilotom tym razem umożliwił misjonarzowi szczęśliwe wylądowanie na jednym wysuniętym kole. 

       Kilka dni później dowiedział się, że kiedy znajdował się w niebezpieczeństwie, ktoś usilnie modlił się za niego w swoim domu, ponieważ z powodu złej pogody nie mógł pójść na spotkanie modlitewne wierzących.

       Jakąż wielką moc ma modlitwa! Gdy znajdujemy się w sytuacji, której nie możemy sprostać o własnych siłach, zacznijmy z wiarą się modlić. Jeśli to będzie Bożą wolą, On może dokonać cudów w naszym życiu!

Źródło: Kalendarz Chrześcijański

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale