ot, i jestem
a muszę?
0 obserwujących
17 notek
4992 odsłony
  224   0

prof Kotarbiński a sprawa mec. Giertycha

 Czy zasady prakseologii są prawami uniwersalnymi? Oczywiście że tak.

To dlaczego współpracownicy Kaczyńskiego po raz kolejny usiłują wywalić cały PIS w kosmos?. Jeżeli Pan Kamiński prowadzi wraz z CBA śledztwo i rzekomo ma niezbite dowody na przestępstwo to dlaczego prokuratura nie potrafi sformułować aktu oskarżenia tak aby winni wylądowali w areszcie? Ja oczywiście rozumiem, że prokuratura poznańska wcale nie musi działać zgodnie z życzeniami min, Ziobry.  

Wbrew temu co gada opozycja, to prokuratura nadal ma olbrzymią samodzielność. Nie wiem jak było ale większość wyborców jest przekonana że Ziobro może wydawać prokuraturze polecenia i to muszą rządzący brać pod uwagę. Idziemy dalej, po kolei. Sąd . Nawet rozgrzany całkowitych idiotyzmów nie zrobi. Mogę uwierzyć że chwyci się każdej nieścisłości w akcie oskarżenia ale to wiem ja i chyba powinien wiedzieć także prokurator. Jeżeli publicznie stawiamy oskarżenia wobec ludzi związanych z opozycją, establishmentem, artystów, ludzi mediów itd. to nie można puszczać takiego knota. Akt oskarżenia musi być przygotowany perfekcyjnie.

Rozdmuchano sprawę do niebywałych rozmiarów i „znowu w życiu nam nie wyszło”. Czyli organy państwa, niestety po raz kolejny, wykazały się nieudolnością i brakiem sprawności. 

Wszystko wskazuje na to że zapłaci za to PIS porażką w wyborach. Skąd my to znamy???. Czyżby z roku 2007?

Moim zdaniem wyjście jest jedno. Natychmiastowa dymisja szefa służb Kamińskiego i ministra sprawiedliwości Ziobry.

I to z wyraźnym wskazaniem że dymisja następuje za kompletny brak inteligencji i właśnie sprawności w działaniu, ponieważ wszystkie te rzeczy i zdarzenia były do przewidzenia Nie zdarzyło się nic nadzwyczajnego. Przypomnę w tym miejscu prawo Murphiego. 

Oczywiście władza będzie broniła się stwierdzeniami i sugestiami że sądy robią im na złość, że są totalniackie itd.

To oczywiście w znacznej mierze jest prawda, ale gadaniem już się nikogo nie przekona.

Chyba że CBA ma czyste i proste dowody na tyle czytelne że kaźdy je zrozumie i dowody te upubliczni.

To oczywiście także mało realne i chyba niezbyt zgodne z prawem, co też jest do przewidzenia.

W związku z tym, sprawa Giertycha i Krauzego będzie kolejnym gwoździem do trumny ZP (oraz wybitnego polityka za jakiego uważam Kaczyńskiego) Jak nałożymy na to pandemię i obecność w rządzie Gowina, to niestety, nie daje szans na dotrwanie do końca kadencji.

Wolałbym się mylić ale mam takie nieodparte wrażenie, graniczące z pewnością


Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka