49 obserwujących
385 notek
392k odsłony
234 odsłony

Przypomnijmy o Rotmistrzu w Wieluniu

Wykop Skomentuj

Na ustanowieniu rocznicy zamordowania rtm.Witolda Pileckiego europejskim Dniem Bohaterów Walki z Totalitaryzmem zależy także nauczycielom i uczniom I LO w Wieluniu.

Jak informowałem 19 stycznia b.r., Zespół Szkół im. rtm. Witolda Pileckiego w Zabrzu przesłał 253 podpisy pod naszą petycją w sprawie unijnego święta Bohaterów (zob. „Przypomnijmy o Rotmistrzu w Zabrzu” ). 7 lutego z I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu przesłano podpisów 520. Oto one:

http://www.facebook.com/album.php?aid=285511&id=300842628258

Dziękując społeczności wieluńskiej „Jedynki” za piękny wkład w zapoczątkowaną przed trzema laty akcję społeczną „Przypomnijmy o Rotmistrzu” („Let’s Reminisce About Witold Pilecki”), wyrażam nadzieję, że przykład dany przez młodzież i nauczycieli z Zabrza i Wielunia zachęci do czynu kolejne osoby, miasta, instytucje.

Powtórzę, że tekst naszej petycji - zarówno do podpisania online, jak i formularz w pliku pdf do wydrukowania - można znaleźć pod adresem www.michaltyrpa.blogspot.com

Najnowsze aktualności na temat akcji „Przypomnijmy o Rotmistrzu” („Let’s Reminisce About Witold Pilecki”) znajdziecie w jej profilu w serwisie Facebook.

Przypomnijmy o Rotmistrzu! Trzeba dać świadectwo..

 

(zob. także:http://mementomori.salon24.pl/posts/)

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale