28 obserwujących
299 notek
409k odsłon
  112   0

13 sierpnia 2007 roku Jerzy Szmajdziński powiedział, że dzisiaj

Święto Azraela. Widać było także wyraźną radość wśród przyjaciół Moskali i wrocławskich gangsterów. Gazeta Wyborcza cieszy się, jak szalona. Po co Wam  durnie był ten Wasz "Cud nad Wisłą"? Wasz zoologiczny antykomunizm i idiotyczny patriotyzm idzie wreszcie do śmietnika. Wśród uradowanych widziałem pana Szenfelda, Putina, Cohn-Bendita i spadkobierców gen. Karola Świerczewskiego, bohatera narodowego Hiszpanii. Fortuna kołem się toczy. Będzie kilka dni radości, może nawet pojawi się nowe święto. Będzie to zapewnie Święto Korupcji i Złodziejstwa. Może Dzień Radości Gangstera? Były prokurator krajowy, ewidentnie skorumpowany Jerzy Kaczmarek, jest desygnowany na urząd polskiego Premiera przez skorumpowanego byłego Ministra Rolnictwa. Symbol powrotu III Rzeczpospolitej. Bronisław Komorowski i Jolanta Szymanek-Deresz mają wielki powód do radości. Będą mogli już bez przeszkód zakopać "Tę Polskę" w Unii Europejskiej po same uszy, razem z tymi mohairowymi beretami, aby już nigdy nie mogła się wygrzebać. Spełnia się marzenie Magdaleny Środy i Wiaczesława Mołotowa. Koniec pokracznego bękarta traktatu wersalskiego. Za dwadzieścia parę lat polski patriotyzm będzie już dawno zapomnianym folklorem.  Dzień Azraela, anioła śmierci.

Przepraszam, wychodzę do kowala kosę prostować. 

 

 

 

_____________________________________________________________21.941 Przypisy:

[1] Ciemnoniebieskim kolorem zaznaczyłem wmontowane w mój tekst autentyczne publiczne wypowiedzi Magdaleny Środy, Wiaczesława Mołotowa, Bronisława Komorowskiego i Jolanty Szamanek-Deresz. 

[2] W przypisie [1] jest link do wpisu "aaadddasia" o poglądach Magdaleny Środy. Cytat z jej wypowiedzi jescze raz dramatycznie potwierdza moją opinię zawartą w dzisiejszym wpisie.

[3] Wiadomość o kandydaturze Czesława Kiszczaka na stanowisko Prezesa Rady Ministrów jeszcze nie potwierdziła się. 

[4] Longin Pastusiak żonaty jest z Anną Ochab, córką Edwarda Ochaba. Ma córkę Aleksandrę i syna Feliksa. W latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych ubiegłego wieku naukowo specjalizował się w zagadnieniu dywersji ideologicznej.

[5] Dzień 13 sierpnia 2007 roku jest niewątpliwym końcem dziennikarstwa śledczego. Od dzisiaj obowiązuje prawo omerty, nawet podejmowanie prób ujawniania korupcji, złodziejstwa staje się nielegalne i będzie z całą surowością vendetty ścigane przez połączone oddziały polskiej mafii i policji. Poseł Wierzejski jest w tej sprawie gotów do rozmów z posłem Kaliszem. 

[6] Harakiri - jap sepuku

[6] Poniżej, tak wygląda normalny rozkład:

 
Lubię to! Skomentuj28 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale