28 obserwujących
299 notek
409k odsłon
  45   0

@ Eumenesie.

Byłoby dobrze, gdyby było tak jak mówisz, gdyby zeznania Kaczmarka były traktowane jako kompletnie niewiarygodne, bo tak sprawę stawia prawo, bo tak powinny być traktowane zeznania świadka koronnego.

Na tym polega TA PROWOKACJA POLITYCZNA.
Zeznanania Kaczmarka są niestety traktowane jako ekstremalnie wiarygodne dla całej polskiej prasy i wszystkich telewizji, są materialną przyczyną histerii sejmowej i realizowanego pełgającego zamachu stanu. Sesja Polskiego Parlamentu ma być utajniona, aby polski Sejm mógł poświęcić swoje nabożne skupienie nad tymi zeznaniami. TVN24 poświęca swój czas antenowy i czas swojego sprawozdawcy na transmisję z przewożenia Stanisława Łyżwińskiego do aresztu w Łodzi. Jak kiedyś transmisje z trasy wyścigu pokoju. Jesteśmy w oparach absurdu. 

Kaczyzm jest zbrodniczym faszyzmem, to jest teraz aktualny polityczny dogmat. Kaczmarek jet tylko propagandową ilustracją i pretekstem do tego politycznego oszustwa, do totalnej kampanii medialnej, w obronie korupcji.

Przecież:

Nikt nie wątpi, że Kaczmarek jest kłamcą.
Nikt nie wątpi, że kompletnie nie jest wiarygodny, a jego kariera się już kończy,
najprawdopodobniej skończy w więzieniu, bez względu na to czy wybory wygra PO czy UPR.
Nikt poważnie nie będzie chciał korzystać z jego osoby.
Nikt nie wątpi, że jest nielojalnym kłamcą.
Jest pretekstem do ostatecznego pogrążenia PiS.
W obronie mafii węglowej.
W obronie mafii paliwowej.

Przeciwko polityce pani Gęsickiej.
Ludzie w Genewie analizujący poziom korupcji w różnych krajach liczą, że  polityka Pani minister Gęsickiej uszczupliła zjawisko korupcji w tym segmencie polskiej administracji pieniędzmi unijnymi o kilkaset milionów euro wczasie jednego roku!
A czy zeznania Kaczmarka są wiarygodne, czy nie?
A kogo to kurna obchodzi?

Jak Pis padnie, to  Kaczmarek i tak pójdzie na śmietnik.
Użyteczny idiota, jeszcze jeden, który pójdzie na przemiał.
Stawką jest włączenie Polski do świętego przymierza socjaldemokracji europejskiej i jak najszybszego zintegrowania się Polski z polityką Fico, Zapatero, Merkel i Putina.
Marzenie SLD i jej faktycznej koalicji z PO. O tym już dumnie opowiada Aleksander Kwaśniewski agencji Reutera, już dzieli szmatę na niedźwiedziu. Kasa z unijnych dotacji i finasowania projektów rozwoju regionalnego ma szansę wrócić. Dla dobra  Państwa. Dla dobra Państwa Kwaśniewskich.
Front obrony przestępców, korupcji i wszelkich mafii.
A Kaczmarek?
Zwykła szmata.

PS. Zaraz zaraz tbgmbx: Od 1993 praktyczne całe polskie zakupy ropy naftowej czynione są przez pośredników, najczęściej J&S. Od każdej baryłki kupionej ropy pośrednicy otrzymują minimum 20 centów, z czego ok. 2 centów dla polskich oligarchów. Ja to wiem, bez wątpliwości. Ciekawe dlaczego tak trudno zrobić z tego dowody procesowe? Mamy przecież Ministra Ochrony Mafii przed parlamentem. Wszystko jasne.

Proszę sobie policzyć, bardzo ostro zaokrąglając. Mniej więcej jest 7 baryłek, na tonę ropy, a Polska kupuje około 20 milionów ton rocznie, od 1993 roku kręci się ten interes. Już 15 lat, prawda?  Proszę sobie wziąść liczydła i policzyć. Za ile pieniędzy już warto być szmatą. O ile konkretnej kasy tu chodzi? I co najgorsze, za ile konkretnie pieniędzy oligarchom opłaca się już sprzedawać Polskę? Za 2 centy (słownie dwa centy) Polacy, a minimum 20 centów biorą Rosjanie, od każdej baryłki. Ale zwykle 1,8%, 1,9% ceny zakupu,  jak się uda to i więcej. Proszę sprawdzić, ile kosztuje baryłka ropy. Przykro się robi jak się dowiadujemy, jaka jest korupcyjna wartość Rzeczpospolitej, za ile warto być szmatą. Proszę policzcie Państwo. Kaczmarek nadzorował m.in śledztwa w tej sprawie. Dlaczego nie udaje się do końca udowodnić zbyt wiele w takich sprawach?

No, ale przynajmniej wiemy za jakie pieniądze Kaszmarek jest szmatą? I dlaczego Paweł Graś (PO) jest taki gorliwy.

Za jakie pieniądze można już być szmatą i cieszyć się poparciem społecznym i bezwzględnym poparciem prasy i telewizji?

Szlachetny bohater Tyrmanda. Sam towarzysz Zły.

____________________________________________________________________________ Przypisy: [1Musi być proces nad PiS-em -  Mirosław Czech GW[2] Felonia -  boguty[3] Michnikowszczyzna wydała wyrok na czarownice z Salem  - *andy [4] Czy komisje śledcze bardzo zaszkodziłyby PiS? -  Palestrina2005[5] Czy wszyscy to znają? – wiki3  29.180
Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale