28 obserwujących
299 notek
409k odsłon
  146   0

Popieram bojkot zakłamanych mediów, sprzedajnych narzędzi propag

________________________________________________________________________________________________________________

 

______________________________________________________________________________________________________
Niezbędne informacje o zwartej grupie z aspiracje:
Pomysłodawcą jest Aspiryna, Liderem zwartej grupy jest maryla
, autorem tekstu Apelu jest MacGregor. Miejsce do dyskusji, proponowania nowych pomysłów jest dostępne na blogu aspiryny, na naszym warsztatowym blogu aspiracje.
Bojkot obcych mediów w Polsce - akcja!
Lista  wojowników i sympatyków zwartej grupy: maryla, michael, …
będzie systematycznie uzupełniana.

A oto są nasi przyjaciele, którzy już Apele wystawili, to są nasi koledzy, którzy pracowali przy przygotowaniu akcji. Znaczek (A) jest potwierdzeniem, że byliśmy, widzieliśmy wystawiony apel, pięknie dziękujemy. Wprowadzam też inne oznaczenia: (I) to jest informacja o nas, (W) gdy ktoś do akcji przyłącza się tylko wlepką. Ale jeśli obok wlepki jest własne wyrażenie poparcia, jest apel "od siebie", daję (A). Liczy się treść, nie forma. (P) to jest informacja o różnych formach wyrażenia poparcia.  Proszę wszystkich o informowanie, gdzie POZA S24 pojawiły się znaki, banery, wpisy i inne formy informacji o naszej akcji:
triarius (A), jan.nowak1 (A), natenczas (A), Aspiryna (A), maryla (A), Franek (A), ŚpiEwka (A), bili (A), Lista Obecności (A), victor... (A), michael (A), Debata Polska (A),Waits (A), Ocalony na Forum Łysiakomanii (I), antysalon (A), Katrine* (A), Rzepka (A), Budyń78+ (A), Yarrok (A), Unicorn (A), MacGregor (A), Venissa (A), adamkonrad (A), my.uczennice.vi.liceum (A), nie.z.po-zbanowany (A), gawrion (A), AdamH (A), Kuki (A), blog.media.pl (A) Polak jeden (A), hrabia Pim de Pim (A), stoję z boku i patrzę (A), Katarzyna (A), SamOgon (A), jazgot (A), Free Your Mind (A), DoktorNo (A), Wojtas (A), marcins (A), Emisariusz IV RP (A), Marion (A), ckwadrat (A), MarkD (A), wilku (A), danz (A), classical_Blueslover (W), FunnyFish (A), nowy33 (Kasandra) (A), Policja (A), Pogromca Smoków + (A), Psuj (A), .... (A), Chłodny Żółw (A), Qeid (A), http://www.wykop.pl/link/56780/bunt-w-salonie (I), Wojciech Mucha (A), Boanerges (A), Jewropejczyk (A), Ciemnogrodzianin (A),fluxon (A), Geralt (A), Paweł D. (A), smok5 (A), zyziu (A), Kongres Polonii Amerykańskiej (I), Maciuś (A), przedwieczorny (A),jlv2 (A), robot (?), mona (A), KwasOdporny (A),www.pardon.pl (A), Felieton Zgryźliwego (A), matterhorn (A), QUANT (A), Jacek Michał (A), Freeman48 (A), PHK1 (A),  abcnet (A), Adam N (A), mustrum (A), komplik (A), Arek Balwierz (Jospin) (A), ...

Proszę o szukanie i wklejanie w komentarzach na blogu aspiracje najświeższych informacji o zauważonych znakach o pojawieniu się naszego Apelu, ...

_______________________________________________________________________________________________
Były protesty w sprawie Kambei_Shimada (ratamahatta). To Japończyk jakiś, żarty sobie stroi. Ale mamy znak, że nasz protest poważnie zauważył, komentuje żartobliwie, to znaczy, że kulturalnie. Włożył tę formę prezentacji trochę pracy, no i jest z nami. W tym samym czasie i przestrzeni. Jest to przewrotna forma wsparcia. Dlatego dostaje znaczek (R) - reverse. Mam nadzieję, że NASZ APEL jest początkiem dalszego działania, niech nasz RUCH doceni największy skarb polityki z najwyższej półki - poczucie humoru i zdrowy dystans. 
 

______________________________________________________________________________________________________
Nie zapominajmy o codziennych objawach demoralizacji polskich ludzi mediów - nie ma chamstwa bez zdemoralizowanych ludzi, nie ma kłamstwa bez sprzedajnych dziennikarzy bez sumienia, nie ma podłości, bez tchórzliwego chowania głowy w piasek. Spójrzmy na takie zdarzenie:
http://lach.salon24.pl/68990,index.html To jest jeszcze jeden przykład wulgarnego chamstwa polskich mediów, haniebny wyczyn K. Wojewódzkiego w TVN. Jest to niesłychanie jaskrawe potwierdzenie sensu apelu Aspiryny.

Czas zaprotestować ostro i stanowczo.  Nawet jeśli nas, otwarcie protestujących miało by pozostać kilku zaledwie, to sens tej akcji jest nie do przecenienia. Wielka zmiana zaczyna się od pierwszego ruchu, od pierwszych przesypujących się ziaren piasku.

Zdziczenie tabloidyzujących się mediów jest co raz bardziej drażniące, pustka myśli i propaganda kretynizmu przerażająca, a pogarda do wszystkiego, co w Polsce dobre i szlachetne - skłaniają do alarmu.

Wesprzyjmy wszelkie inicjatywy, popierajmy każdy sprzeciw, niech strumienie naszego gniewu połączą się.

Inicjatywa wystąpienia w obronie polskiej flagi jest podobna do naszej, poprzyjmy ją:  http://www.w-obronie-flagi.polonews.pl

Poprzyjmy także protest, zawarty w Oświadczeniu Klubu Jagiellońskiego Wydziału Kongresu Polonii Amerykańskiej podpisanym przez: Grzegorza Michalskiego - byłego członeka ZR Wlkp NSZZ S, przedstawiciela St. Internowani.pl USA/Canada www.internowani.pl gregorymichalski@verizon.net i Jerzyego Prusa - moderatora Klubu Jagiellońskiego.

______________________________________________________________________________________________________ Widać jak bardzo konieczna jest Akcja Aspiryny, widać narastającą i arogancką butę trojańskiego konia, który jak nominat Kaliguli panoszy się wszędzie i przejmuje w Polsce władzę.

Koń trojański, Incitatus, władcą Polski?
______________________________________________________________________________________________________  

172.924

Lubię to! Skomentuj40 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale