0 obserwujących
11 notek
1811 odsłon
  134   0

Dysonans poznawczy w mediach sympatyzujących tzw. "zjedn. prawicy"

Poważny dysonans poznawczy, bowiem w zjednoczonej zarysowały się kardynalne rozdźwięki, a kwestia kierunku "prawica"  wygląda na coraz bardziej rozregulowany kompas. Biegun magnetyczny wydaje się mieć niestabilne położenie, ale zdecydowanie odbiegające od bieguna geograficznego. Czytaj - "zjednoczona prawica" błąka się gdzieś pomiędzy lewicą a liberalnym populizmem.

image

Tak samo organ "najwyższego" - Telewizja Republika się miota, ponieważ przez działania partii i nierządu traci grunt pod nogami. Sakiewicz z Kanią wywalają z tej TV porządnych redaktorów a później sami podejmują jednak tematy tematy, w których partia i nierząd kapitulowały lub podejmowały destrukcyjne dla Polski działania.


Tutaj zdecydowano się na audycję bardzo na czasie, kompetentną i rzeczową. Skromną, ale dającą najważniejsze i prawdziwe informacje o przygotowaniach i przebiegu Marszu Niepodległości, który decyzją "najwyższych czynników" miał zostać zabity przez, jak to oceniam, najgorszy element policyjny. Tego w audycji akurat nie powiedziano, ale samo ciśnie się na usta sławne stwierdzenie jarkacza o stanięciu po stronie ZOMO przeciw narodowi.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale