14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
140 odsłon

POLEKXIT - fakty …

Wykop Skomentuj7

Krótko i na temat ...
POLEXIT, to perfidne łgarstwo PO (platformy oszustów) i wroga manipulacja Polakami przez media ściekowego nurtu i polskich zdrajców Polski pod batutą PO oraz jej byłych przywódców: Donalda Tuska, Ewy Kopacz, Grzegorza Schetyny, i obecnego przywódcy PO (platformy oszustów) Borysława Budki!
Po pierwsze:
Polacy muszą zrozumieć, że dzisiaj Rządu Polski nie jest stać na wyjście z UE - wystarczy spojrzeć, ile to kosztuje W. Brytanię.
Po drugie:
Rząd Polski pod batutą PiS, czy jakikolwiek inny Rząd Polski, by wyprowadzić Polskę z UE, to by musiał mieć zgodę większości Polaków, którzy by wzięli udział w REFERENDUM - nie inaczej!
A to, jak sami wiecie; jest niemożliwe, ponieważ większość Polaków chce być w UE - koniec, wykrzyknik!
Po trzecie:
Polska wychodząc z UE, by straciła dostęp do rynków UE na takich zasadach, jakie teraz mamy, tj; otwarte granice, towary bez ceł, wolny przepływ towarów, ludzi, pieniędzy, itd.
Jaki Rząd Polski na to pójdzie w dobie globalizacji gospodarek i ich współzależności; od wymiany handlowej, nowych technologii, systemów zarządzania, automatyzacji produkcji, itd.
Po czwarte:
UE i NATO - dają gwarancję pokoju w Europie, ponieważ mają do tego odpowiednie narzędzia, m.in.; militarny Pakt NATO; ekonomiczno-gospodarcze, tj; pożyczki bankowe, embargo, cła zaporowe, zamknięcie rynków dla zadymiarzy, itd.
Po piąte:
Wrogie Polsce i Polakom rządy państw z zachodniej UE - Polski sami też nie wywalą z UE, ponieważ nie mają takiej możliwości; choćby dlatego, że UE, to gospodarcze zrzeszenie się państw suwerennych na zasadzie dobrowolności - gwarantują to Polsce i nie tylko - Traktaty UE!
Jak sami rodacy wiecie; dzisiaj do polityki idzie więcej idiotów bez żadnych osiągnięć twórczych, jak ludzi mądrych i poważnych.
A w tym najśmieszniejsze jest to, że to Polacy sami ich wybierają do Sejmu RP, Senatu RP, jak i do samorządów – więc, nie zważajcie na to, co oni wam wciskają na siłę przez media ściekowego nurtu i swoich kolesi partyjnych.

Wszystko to rodacy, co dzisiaj twierdzi totalna opozycja pod batutą PO (platformy oszustów), jej byli szefowie, i jej obecny szef Borysław Budka na temat, tkz; "POLEXITU", jest bezczelnym łgarstwem i robieniem z was, niemyślących kretynów – pojęli to?, więc, nie dajcie robić PO (platformie oszustów) i nie tylko, z siebie kretynów - ok?!

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale