14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
165 odsłon

Jaja, jak melony ...

Wykop Skomentuj2

Kandydat Nowej Lewicy (PZPR, SLD, SdRP, Wiosna) na Urząd Prezydenta RP Robert Biedroń przypisuje w mediach, publicznie zarząd szpitalem na Mazowszu Rządowi Polski pod batutą PiS, który jakoby pobiera opłaty za badania na korono-wirusa w wysokości 500 zł.!
Jak się okazuje, to ten szpital na Mazowszu, który to jakoby pobiera 500 zł za badania na korono-wirusa od nieubezpieczonych Polaków i nie tylko, należy do mafii samorządowej z Mazowsza, a którym to szpitalem zarządza koalicja PO/ZSL z marszałkiem Struzikiem z ZSL na czele!
Robert Biedroń i ci, co powielają te jego bzdury w mediach z Małgorzatą Kidawą-Błońską (KO) na czele, nadają się na Prezydenta RP, jak kozia dupa na trąbkę dla orkiestry symfonicznej!
Matoły z poszczególnych zakłamanych partii politycznych i nie tylko; dzisiaj pchający się w Polsce na Urząd Prezydenta  RP, nie mając do zaoferowania żadnych twórczych perspektyw dla Polek i Polaków oraz ich dzieci - zajmują się tworzeniem bzdur i wciskaniem ich przez swoje media ściekowego nurtu - niemyślącym samodzielnie Polkom i Polakom tak, jak to robił Donald Tusk w latach 2005 - 2014), i ostatnio w Białymstoku na uczelni - bezmózgim studentom, którzy gapili się na kłamiącego ich D. Tuska, jak sroka w gnat - zamiast myśleć i zadawać mu konkretne pytania na temat jego wandalskich osiągnięć w Polsce w latach 2007 – 2015, i na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej (Brexit, chory islamistów w UE, itd.)!
Spotkanie Donalda Tuska ze studentami na uczelni w Białymstoku skojarzyło mi się z antycznym teatrem dramatycznym, jednego aktora i chóru GORGON.
Polacy, jak wybierzecie jednego z tej szajki antypolskich notorycznych kłamców, to będziecie mieli Polskę z lat 2007 – 2015; manipulowaną, wyprzedawaną, wyludnianą, niszczoną – bez nadziei, i uzupełnianą niebezpiecznymi islamistami!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale