14 obserwujących
876 notek
324k odsłony
202 odsłony

Tego się nie da słuchać, bez śmiechu do łez!

Wykop Skomentuj5

Warszawski lawirant i notoryczny kłamca: Rafał Trzaskowski, na swoim wiecu mówił - kłamał!
"Jak zostanę prezydentem Polski, to powołam komisję do zbadania krzywdzonych Polaków przez PiS, by im wynagrodzić straty".
Lawirant i notoryczny kłamca: Rafał Trzaskowski, niech pierw wypełni zalecenia Sejmowej Komisji do Sprawy Dzikiej Reprywatyzacji w m. Warszawa, którego to miasta Rafał Trzaskowski z PO-KO, jest bardzo miernym i nijakim prezydentem!
I niech w końcu zacznie wynagradzać krzywdy Warszawiakom, m.in. Powstańcom Warszawy, którym to, jego partyjna koleżanka Hanna Gronkiewicz-Waltz - ówczesna w-e szef PO (platformy oszustów), a także prezydent m. Warszawy - zgotowała horror, wraz z warszawską mafię w togach!
A dopiero po zadośćuczynieniu 45 tys. Warszawiaków wywalonych na bruk, niech rozlicza nieudacznik Trzaskowski PiS - perfidny błazen z PO-KO, tym razem Borysława Budki!
Te popisy lawiranta i notorycznego kłamcy Rafała Trzaskowskiego j. francuskim, angielskim, i to jego mówienie, że nie wie, jak to coś wyrazić po polsku, są tak dziecinne, że wręcz błazeńskie!
Polacy mam do was pytanie;
jak długo jeszcze chcecie być przez tych notorycznych kłamców z PO-KO Borysława Budki brani za kompletnych idiotów, dających się im wodzić za przysłowiowy – "nos"?!
Nie wstyd wam przed całym światem, że ktoś tak mierny z PO-KO, kto nie potrafi zarządzać, jako prezydent m. Warszawa - robi z was teraz niemyślące zwierzęta – osłów?, mnie ta wasza; ślepota, i tępota umysłowa – szokuje, a was nie?!

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale