14 obserwujących
876 notek
324k odsłony
140 odsłon

Z II tury płyną od lawiranta i kłamcy R. Trzaskowskiego, same bzdury.

Wykop Skomentuj2

Słucham tych tyrad R. Trzaskowskiego z PO-KO Borysława Budki i widzę, że on świetnie odgrywa rolę błazna z tą drugą mównicą dla Prezydenta RP Andrzeja Dudy - poziom skretynienia "Komitetu Wyborczego" R. Trzaskowskiego, przekroczył dolną granice sinusoidy.
Jak ci ludzie-wyborcy PO-KO Borysława Budki, mogą chodzi na spotkania z R. Trzaskowskim, skoro Rafał Trzaskowski robi  z nich, w ich żywe oczy – kompletnych idiotów!
A pytania kierowane do R. Trzaskowskiego przez jego wyborców - zagłuszają jego sługusy rycząc, jak głodne krowy przez megafony!
R. Trzaskowski w tych swoich głoszonych tyradach/kłamstwach; ani razu się nie pomylił, by powiedzieć - choć jeden raz PRAWDĘ – łże, jak "bura suka", i ludzie-wyborcy PO-KO, te jego gówno-prawdy łykają tak, jak z niemieckim, holenderskim, czy francuskim tanim żarciem – GMO!
Żal mi tych głupków, bo przez takich naiwnych głupków Polska, nigdy nie dojdzie do wielkości w Europie i świecie!
Rafał Trzaskowski, swoje nie-rządy w Warszawie, daje im za przykład, a jakie to są Trzaskowskiego "rządy" w Warszawie?, każdy Polak to winien wiedzieć – wszak, Warszawa jest stolicą Polski zarządzaną i obsługiwaną przez mafie i firmy niemieckie!
A co w Warszawie jest polskiego, prócz budynków i bloków oraz palet w Trzaskowskiego rajach rekreacyjnych?, ano nic!
Firmy, które obsługują Warszawiaków, są; niemieckie, francuskie - tramwaje koreańskie, a sam Rafał Trzaskowski jest lokajem Niemiec, który napycha Warszawiaków podatkami - budżet Niemiec - szok!
I taki kłamca, leser, i lawirant z PO-KO, ma być prezydentem Polski 2020 – 2025, i to z woli Polaków?, których Polaków?, wielbicieli: IV Rzeszy Niemieckiej, kosztem Polski?!
 BOŻE, chroń POLSKĘ i polskich patriotów przed proniemieckimi, antypolskimi, bezmózgimi – debilami z PO-KO i ich wyborcami - zwącymi się "Polakami", zapewne przez pomyłkę, bo większość z nich, to nie tylko głupki, ale też folksdojcze i ich wredne potomstwo!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka