15 obserwujących
973 notki
348k odsłon
  246   1

Jak długo jeszcze potrwa ten obłęd, tj;

wyścig szczurów do przewodzenia UE?!

Niemcy swoją polityką wspartą przez Komisję Europejską i bezprawnymi orzeczeniami Trybunału Stalinowskiego UE, chcą utworzyć z UE - super państwo barbarzyńców!
Wartości super państwa pod dyktatem Niemiec i Komisji Europejskiej, to darmowe zapłodnienia in-vitro, powszechna aborcja, przymusowa eutanazja seniorów powyżej 75 roku ich życia, genderyzm, LGBTIQ, terroryzm prawniczy, wszechobecna deprawacja i degeneracja społeczeństw przez nich tworzonego super państwa rządzonego terrorem!
Panowie Niemcy chcą kraje Europy Środkowej i Wschodniej ściągnąć za wszelką cenę do współczesnego systemu feudalnego, by stać się panami feudalnymi, tkz; Europejczyków/niewolników z Europy Zachodniej, Środkowej i Wschodniej!
A szkoda, ponieważ tylko solidarna współpraca gospodarcza państw zachodnich z krajami Europy Środkowej i Wschodniej, by mogły wydać owoce stokrotnie większe, jak teraz!
A tak?, z niewolnika, to nawet buńczuczny pan Niemiec nie zrobi dobrego robotnika - kiedy to dotrze do łbów w Berlinie, Brukseli i Luksemburgu, a także do polskich terrorystów - zdrajców Polski z PO/KO, PSL i Nowej lewicy – bolszewii?!
Realnie rzecz ujmując;
tylko Solidarna Europa pokona wszelkie kryzysy światowe, do których będzie dochodzić coraz częściej i nikt ich sam nie zatrzyma, ani ich nie pokona - tym bardziej; tworząc przez Komisję Europejską w UE kryzysy; imigracyjne, gospodarcze, polityczne i kompetencyjne.
Czas Niemcy skończyć z tym terrorem w UE, tj; dążeniem za wszelką cenę do dominacji w Europie, bo to nie jest wasz czas: 1939 – 1945, tylko wiek XXI i solidarne współistnienie lub wykluczenie samych siebie z rodziny rasy ludzkiej na tym ziemskim globie!
I prędzej wejdziecie, jako małpy na drzewa, nim będziecie przewodzić politycznie i gospodarczo suwerennym państwom europejskim!

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale