15 obserwujących
973 notki
348k odsłon
  91   0

Jak to jest z tymi Polkami i Polakami w Polsce,

w Parlamencie Europejskim, Komisji Europejskiej,
i w Trybunale Stalinowskim UE?!

Pogranicznicy RP, żołnierze WP i WOT RP wraz z policją RP bronią z narażeniem swojego zdrowia i życia granicy Polski z Białorusią, a Polacy wyzywają ich z użyciem mediów ściekowego nurtu bezkarnie od szumowin, mend, morderców kobiet i dzieci, itd.?!
Zadaję sobie pytanie;
czy jest na świecie taki kraj, w którym jest więcej; niedouków, kretynów, kompletnych debili - wewnętrznych wrogów suwerennej Polski, niż w obecnej Polsce?!
Dlaczego Polacy muszą sobie organizować w Europie i Polsce PIEKŁO i swoje oraz swojego potomstwa życie w tym Piekle?!
To jest proste pytanie do tych, chyba Polaków - mieszkających obecnie w Polsce.
Pomijając ten fakt udziału "Polaków" w wojnie hybrydowej po stronie Wł. Putina i A. Łukaszenki przeciwko Polsce, to mogę tu śmiało rzec, że z Polską wojnę hybrydową też prowadzi: rząd niemiecki, Czechów, Bundestag, niemieckie sądy, niemieckie - oj, nazistowskie media wraz z Parlamentem Europejskim, Komisją Europejską i Trybunałem Stalinowskim UE.
Ten ich wredny, haniebny atak na Trybunał Konstytucyjny RP, demokratycznie wybraną większość Sejmu IV RP, na Rząd IV RP pod batutą PiS i Premiera Mateusza Morawieckiego oraz na PIS z Jarosławem Kaczyńskim włącznie - jest czymś obrzydliwym i w obecnej sytuacji – niedopuszczalnym, ponieważ jesteśmy równoprawnym członkiem UE, a nie Federacji Rosji!
Na Polskę i UE trwa najazd cywilizacji śmierci, tj; wyznawców proroka Mahometa, potomków Saladyna Wielkiego i potomków bękartów kolonizatorów z zachodniej UE.
Saladyn po wygranej bitwie z krzyżowcami pod Hittin do jednego z ocalonych krzyżowców powiedział; "Islam pokona państwo Franków - Zachodnią Europę - nie bronią, tylko ilością wyznawców Allaha"!
Proroctwo Saladyna w 100% się wypełnia od roku 2015, kiedy to miliony młodych islamistów ruszyło do Grecji, Włoch, Hiszpanii, Francji, Niemiec, Anglii, itd.!
A to dzisiaj grożenie Polsce przez Niemców i najwyższej rangi urzędników UE z Brukseli i Luksemburga w stylu: "UE nie będzie partycypować w kosztach budowy płotu na granicy Polsko-Białoruskiej, itd.; itp.", jest zwykłym chamstwem - wstydźcie się Niemcy, Francjo, itd.!
Te niedouczone matoły zasiadające obecnie na urzędach UE w Brukseli myślą, że Polska, to Centralny Bank Niemiec?, tylko za swoje pieniądze będzie chroniła bogate państwa z zachodniej UE wrogie od 2015 roku Polsce i Polakom?, wolne żarty zachodnie błazny - wolne żarty!

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale