15 obserwujących
945 notek
340k odsłon
  49   0

Wspaniale obchodzony przez Polaków-patriotów i ich dzieci Dzień Niepodległości.

W tym roku wśród Biało-Czerwonych flag szło dość dużo cudzoziemców, m.in. ze Szwecji, Hiszpanii, Japonii, Węgier, którzy mówili, że przyjechali na Marsz Niepodległości, by wspierać Polaków przed wojną hybrydową prowadzoną z Polską przez marksistowskie, najwyższe urzędy UE, tj: Parlament Europejski, Komisję Europejską i Trybunał Stalinowski UE.
Serce człowiekowi biło szybciej, kiedy patrzył na te 150 tysięcy flag Biało-Czerwonych i uczestnictwo w Marszu Niepodległości całego przekroju polskiego, patriotycznego społeczeństwa.
To daje nam wszystkim - nieprzeciętny dopływ adrenaliny, bo widzimy tysiące Polek, Polaków, dzieci, którzy gotowi są walczyć za demokrację, suwerenną, niepodległą Polskę - naszą ukochaną przez BOGA i nas - OJCZYZNĘ!
Nie dajmy się zastraszyć;
ani Berlinowi, ani Brukseli, ani Luksemburgowi, ani Wł. Putinowi, ani samozwańczemu prezydentowi Białorusi Łukaszence, ani jego spec służbom włażącym na teren Polski - BÓG z nami, a z nimi tylko Szatan i Niemcy!
Ten obecny atak na Polskę przez państwa zachodnie i Czechy z użyciem najwyższych, marksistowskich  urzędów UE (promujących cywilizację śmierci w państwach UE), nie kojarzy wam się z dniem: 01.09.1939 i 17.09.1939 rokiem?
Z Zachodu atak na Polskę Niemców pod wodzą A. Hitlera przy wsparci bogatych Żydów, a ze Wschodu nóż w plecy Polsce i Polakom wbija Rosja pod wodzą Stalina przy wsparciu żydokomuny-bolszewii.
Obecnie;
ze Wschodu Rosja pod batutą Wł. Putina z pomocą samozwańczego prezydenta Białorusi A. Łukaszenki atakuje: Estonię, Łotwę, Litwę i Polskę przy silnym wsparciu marksistowskich mediów amerykańskich, żydowskich i mediów niemieckich - umieszczonych w Polsce.
A z Zachodu nóż w plecy w tym samym czasie Polsce i Polakom wbijają przez najwyższe, marksistowskie urzędy UE i z pomocą polskich zdrajców Polski zwących się totalną opozycją, i także marksistowskich mediów amerykańskich, żydowskich i niemieckich - Niemcy pod wodzą jeszcze kanclerz Niemiec - Angeli Merkel!
DAMY RADĘ – RODACY?, bo ja tego jestem pewny!
Niech żyje; wolna, suwerenna, niepodległa Polska i patriotyczny naród polski
- część i chwała polskim bohaterom, którzy przyczynili się do uzyskania przez POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI – WIECZNA IM PAMIĘĆ!

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale