15 obserwujących
984 notki
353k odsłony
  178   2

Jak mądrzy Polacy mogą wierzyć notorycznemu kłamcy:

Donaldowi Tuskowi,
że to PiS zdobył władzę w Polsce dzięki Rosji i Putinowi?!
Trzeba być kompletnym antypolskim kretynem, by w to uwierzyć!

1) W 2008 roku Donald Tusk w Sejmie III RP mówi: "Będziemy w Rosją współpracować taką, jaka ona jest", a Rosja w tamtym czasie pod batutą zakompleksionego barbarzyńcy Wł. Putina w brutalny sposób rozprawiała się w Czeczeni z Czeczenami - rosyjscy barbarzyńcy w wojskowych mundurach; burzyli czeczeńskie miasta do fundamentów tak, jak teraz na Ukrainie; gwałcili ich kobiety i dzieci, katowali i mordowali całe czeczeńskie rodziny; dzieci, matki - cywilów!
2) Donald Tusk szef koalicji PO/PSL na wniosek Wł. Putina leci wojskowym samolotem transportowym typu: Casa do Katynia, by się spotkać z Putinem w Katyniu 07.04.2010 r.
3) 10.04.2010 r., następuje akt terrorystyczny, tj; wysadzenie samolotu rządowego III RP pod Smoleńskiem TU 154 M z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim i 95 innymi delegatami lecącymi do Katynia na groby pomordowanych przez rosyjską bezpiekę wojskową NKWD polskich oficerów strzałem w tył głowy.
A co robi führer koalicji PO/PSL Donald Tusk oprócz ściskania się z Władymirem Putinem nad ciałem zamordowanego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego?, ano oddaje śledztwo Rosji putinowskiej!
O zgrozo, co za wstyd i hańba dla narodu polskiego i Polonii - ginie dwóch Prezydentów RP, kwiat polskiej polityki i wojska polskiego, a ten mały, rudy fryc, notoryczny kłamca - zaprzaniec, polski zdrajca Polski z Gdańska, oddaje śledztwo w łapy odwiecznych wrogów Polski – Rosji?!
4) Minister z rządu Donalda Tuska: czerwony burak Waldemar Pawlak, podpisuje umowę gazową z Gazpromem 29.10.2010 r., na droższy dla polskich odbiorców gaz, w stosunku do cen gazu dla zachodnich państw UE!
A, by zadowolić jeszcze bardziej Kreml i Władymira Putina, to notoryczny kłamca D. Tusk umarza Gazpromowi dług w wysokości około 1 mld zł.!
Rodziny polskie żyją w nędzy, dzieci polskie ze wsi i obrzeży małych miasteczek chodzą głodne i źle ubrane do szkół, a zdrajca interesów Polaków Donald Tusk - Rosji umarza 1 mld zł., o zgrozo, co za zdrajcy polskich rodzin i całej sfery budżetowej!
5) Po zamordowaniu Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego pod Smoleńskiem Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew dzwoni do B. Komorowskiego, by ten kandydował na prezydenta RP!
A już 06.12.2010 r., prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew odwiedza swojego lennika w Pałacu Prezydenckim w Warszawie!
- Ciekawe, co tak D. Miedwiediewa przypiliło, że tak szybko przyjechał odebrać hołd od swojego lennika - "strażnika żyrandola?!
6) W 2010 r., MSZ Radosław Sikorski na spotkanie z polskimi dyplomatami z rządu Donalda Tuska zaprasza do Warszawy MSZ Rosji Siergieja Ławrowa z rządu Putina - po co?, po to, by ci zaprzysięgli przed S. Ławrowem swoją wierność władcy Rosji krwawemu watażce Rosji Wł. Putinowi?!
To tylko tak w małym zarysie, a jest tego dużo więcej, co wynika z taśm Marka Falenty właściciela  składowisk węgla kamiennego i jego wspólnika.
Reasumując:
Führer PO/PSL Donald Tusk, jak i MSZ Radosław Sikorski w latach 2008 - 2014 lizali dupę Władymirowi Putinowi, jak i Sergiejowi Ławrowowi, i oni dzisiaj Polakom wciskają taki kit w uszy, że to PiS współpracował z rządem i prezydentem Rosji na szkodę Polski i Polaków!
Dzisiaj führer PO/KO D. Tusk ze swoją hołotą wciska też nierozgarniętym Polkom i Polakom, że to rząd Rosji wymienił swoich sługusów z koalicji PO/PSL - führera Donalda Tuska, na znienawidzoną przez rosyjski rząd i prezydenta Rosji partię PiS pod batutą brata zamordowanego pod Smoleńskiem Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego - czy wyście już wszyscy powariowali, by w ten przekręt führera PO/KO Donalda Tuska i jego liberalnej hołoty z PO, PSL, itd. - wierzyć?!

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale