15 obserwujących
984 notki
353k odsłony
  290   0

No to rodacy teraz już jest wszystko jasne!!!

Po zablokowaniu głosowania w Sejmie IV RP przez: polskich zdrajców Polski, tj: PO/KO, PSL, Nową Lewicę/PZPR i Konfederacje - Uchwały - głoszącej, że Rosja putinowska jest państwem terrorystycznym i wspierającym terroryzm – teraz wiecie już na pewno, kto służy Rosji i kto jest wspólnikiem Rosji w dokonaniu aktu terrorystycznego pod Smoleńskiem na samolocie Tu 154 M, nr boczny 101!
PO-srańcy wraz z Donaldem Tuskiem Polakom w mediach ściekowego nurtu, min.: TVN-ach, Polsat-ach, ONET, WP , żydowskiej i niemieckiej prasie zakotwiczonej na terenie Polski - wciskali kit w uszy, że Rząd IV RP pod batutą PiS, służy Rosji putinowskiej!
A w Sejmie IV RP; posłanki i posłowie  PO/KO i reszta polskich zdrajców Polski udowodniła nam/Polakom i światu, że to PO-srańcy zresztą politycznej, antypolskiej hołoty, służą krwawemu mordercy: Afgańczyków, Czeczenów, Syryjczyków i Ukraińców i ich potomstwa Władymirowi Putinowi w Polskim: Sejmie, Senacie i w Parlamencie Europejskim!
Sznur pod choinkę wymienionym wyżej - polskim zdrajcom Polski i hańba ich skretyniałym wyborcom – mam nadzieję, że Szatan was godnie przyjmie w swoim królestwie – Piekle - bando głupców!

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale