
Płacimy abonament RTV: TVP jest utrzymywana m.in. z funduszy publicznych, to jaki grom ci dziennikarze z TVP-1; 2 i TVP-info nas oszukują za naszą forsę?! Jak oglądam wiadomości czy informacje w TVP-1; 2 i TVP-info, to szlag mnie trafia, bo gdzie się podzieli rzetelni dziennikarze?!
Damulka z tv zaprasza do studia pisowca i wciska mu kit, o Tragedii Smoleńskiej, później przez wideo kamerkę szuka potwierdzenia u frustrata i wroga PiS oraz rodzin Smoleńskich St. Niesiołowskiego! Ten sfrustrowany prostak od razu pluje jadem na rodziny ludzi, którzy zginęli pod Smoleńskiem i łże w żywe oczy, że prokuratura Polska prowadzi śledztwo w sprawie smoleńskiej, a nie rosyjska! Bym go zapytał; prostaku, a gdzie są dowody tej katastrofy, tj; czarne skrzynki, wrak TU 154 M, ubrania ofiar i badania patologiczne?, ubrania, które Rosjanie od razu zutylizowali?! A skoro Polska prokuratura śledztwo prowadzi, to te dowody winny być w Polsce, a nie w Rosji!
Polska prokuratura opiera się o Raport Komisji MAK; Millera, stenogramy prokuratury rosyjskiej i badania rosyjskich patologów, które im odpowiadają, a one nigdy nie były dowodem i nie będą, to wie nawet najgłupszy polski prokurator – wszak, pochodzą one z drugiej ręki!
A prawdziwe dowody, to WRAK TU-154 M, CZARNE SKRZYNKI; BADANIA PATOLOGICZNE wykonane przez Polskich patologów i UBRANIA DENATÓW oraz niezdewastowane, dla zatarcia śladów MIEJSCE KATASTROFY! Na temat sprowadzenia samolotu ten frustrat mówi, że ma on dla Polaków teraz wartość, tylko sentymentalną, to znaczy, że ta delegacja z sentymentu poleciała na groby w Katyniu i w Siewiernyj zginęła z sentymentu?, koniec, kropka?!
A najgorsze jest to, że ta prowadząca program damulka, sama wpierała pisowcowi to łgarstwo i nam, tj; widzom i słuchaczom!
Ciekawe, skąd ona ma tak pewną wiedzę na temat Katastrofy Smoleńskiej?, bo o ile wiem, to swoją publikę utwierdza w perfidnym kłamstwie!
Wszyscy dziennikarze TVP, są po szkoleniach w GRU?, czy są szkoleni przez chłopców z WSI szkolonych przez GRU?
Wróciły do TVP publicznej, czasu propagandy: goebbelsowskiej; stalinowskiej, Urbana i teraz wyszkolonych błaznów z tv przez GRU?!
Włączam wiadomości na TVP czy TVP-info, to chcę mieć to, co się naprawdę w Polsce dzieje i na świecie w rzetelnym przekazie, a nie widzę i słucham kilka kabotynek i kabotynów prześcigających się w propagandzie i manipulacji faktami, które to potwierdzają sfrustrowani prorosyjscy politycy z partii PO; rządu i obecny jeszcze prezydent!
Jak się pokazuje wiec przedwyborczy Komorowskiego, to proszę go pokazać rzetelnie i w całości, bym się dowiedział, co się na nich dzieje, a nie wybiera się najsmaczniejsze kąski, które służą redaktorowi naczelnemu TVP, kandydatowi na prezydenta Komorowskiemu i prowadzącej program informacyjny sf(o ile to w ogóle można nazwać informacjami), dziennikarce-kabotynce, tylko on nie służy łaknącemu prawdy; społeczeństwu polskiemu, które prawdy musi szukać w filmikach emitowanych na YouTube czy w stacjach niezależnych, jak np.: TV Republika!
To, co teraz robią dziennikarze-kabotyni tv publicznej, to jest jawne draństwo, a wręcz, świństwo!
Jak się pokazuje wiece kandydata na prezydenta; Komorowskiego, nawet te pełne matactwa sytuacyjnego, to winno się pokazywać też, wiece wyidealizowane: EP Dudy; pani Ogórek i wszystkich innych kandydatów na prezydenta RP, by społeczeństwo samo sobie wyrobiło zdanie o nich na podstawie rzetelnej wiedzy, a nie propagandy, manipulacji i retuszu w TVP!
TVP jest własnością partii PO i tego miernego rządu, na potrzeby propagandy i manipulacji kampanii prezydenckiej?, czy całego społeczeństwa polskiego?!
Jak Krajowa Rada Radiofonii i TV, nie potrafi ograniczać matactw i zawłaszczania TVP przez partie rządzące, to po co ona komu?! Nie są nam potrzebne Krajowe Rady do blokowania informacji stacji niezależnych i rzetelnej wiedzy?, a taki twór jak: KRRT, należy najszybciej, jak tylko się da, rozwalić dla dobra Polski i Polaków, bo dość już mamy szczucia jednych na drugich, jak to teraz czyni obecny prezydent Komorowski, tj; dzieli polaków na radykalnych i na racjonalnych, co za, hmm; zresztą, sami wiecie!
TVP jest tv publiczną i precz z łapami od niej; polityków, manipulantów i dziennikarzy; kabotynek, kabotynów i lawirantów, bo to, co się teraz w TVP wyprawia, jest naruszeniem Prawa społeczeństwa Polskiego w dostępie do rzetelnych informacji, a rolą TVP publicznej jest właśnie dostarczanie nam widzom; rzetelnych informacji o wszystkim, co się dzieje w Polsce i na świecie!
Nieodpowiedzialne wybryki dziennikarzy liżących tyłki polskim politykom i władz, stają się wybrykami nienaturalnymi w prawdziwie demokratycznym państwie i powodują, że człowiekowi chce się rzygać na widok niektórych dziennikarek i dziennikarzy z TVP 1; 2 i TVP-info, bo tych z prywatnych stacji praktycznie nie oglądam!
Płacimy na TVP-1; 2 i TVP-info, to żądamy rzetelnej informacji i PRAWDY od nich, i nic ponadto!!!
Inne tematy w dziale Polityka