13 obserwujących
779 notek
300k odsłon
287 odsłon

Przestał mnie już dziwić strajk ZNP i FZZ,

Wykop Skomentuj5

w okresie egzaminów i matur.

Ponoć większość tych upolitycznionych agresywnych nauczycielek i nauczycieli - brała czynny udział w "czarnych marszach", których celem był powszechny dostęp do aborcji, tj: mordowania bez ograniczeń dzieci poczętych, o zgrozo!
Lewactwo i liberałowie, tj; politycy UW (PO), ZSL jakoby PSL i PZPR (SLD) z ZNP, i z tkz: FZZ, brali też czynny udział we wszystkich manifestacjach PO (platformy oszustów), i KOD-dziarzy, przeciwko Rządowi Polski pod batutą PiS.
Tak politycznie i antypolsko nastawieni nauczyciele z ZNP i FZZ, nie powinni mieć pod swoją opieką naszych dzieci i wnuków, bo oni nic nie mają wspólnego z życiem, to są ludzie/politycy – liberałowie i lewactwo, którzy chcą "zabijać" życie, a nie kształcić ich, i kształtować ich charaktery!
Takich anty-nauczycieli należy z polskich, państwowych szkół - usunąć, a nie nagradzać ich wysokimi płacami za szkodzenie polskim dzieciom i polskiej młodzieży!
Rodzice maturzystów winni iść do szkoły swoich dzieci, i wynieść z zachowaniem pełnej kultury tych, jakoby nauczycieli z ZNP i FZZ, którzy chcą skrzywdzić ich dzieci przez nie klasyfikację, co jest równoznaczne z ich niedopuszczeniem do matur!
Nauczyciele/politycy z PO, ZSL, i SLD, chcą zafundować swoim wychowankom stratę jednego roku z ich młodego życia, nie dopuszczając ich do matur zapewne na zlecenie, szefów: PO, ZSL, i ZSL!
Nikt wam rodzice i waszym dzieciom – maturzystom, nie zagwarantuje, że w przyszłym roku te same męty z  ZNP i FZZ, na zlecenie polskich zdrajców Polski pod batutą PO (platformy oszustów), ZSL, i SLD – nieudaczników, inaczej postąpią, jak w tym roku - więc, czas teraz działać!
Rodzice winni sobie uzmysłowić, że to oni ponoszą największą daninę i  odpowiedzialność za dopuszczenie swoich dzieci do matur!
Macie PRAWO OŚWIATOWE, KONSTYTUCJĘ III RP, i STATUT SZKOŁY do obrony swoich dzieci przed tą upolitycznioną bandą degeneratów z ZNP i FZZ pod batutą szefów koalicji europejskiej, tj; polskich zdrajców Polski pod batutą PO (platformy oszustów)!
Nie wolno nam dopuścić, by w państwowych szkołach pracowali ludzie, którzy nie przestrzegają etyki zawodowej, estetyki pracy, i są zdemoralizowani, a KONSTYTUCJĘ III RP, PRAWO OŚWIATOWE, i STATUT SZKOŁY - mają za zbiór bzdur!

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo