13 obserwujących
798 notek
304k odsłony
157 odsłon

Arogancja i brak; honoru, wstydu, zahamowań przed wierutnymi kłamstwami!

Wykop Skomentuj3

Szef PO-KO i współudziałowiec z PZPR i ZSL w koalicji europejskiej: Grzegorz Schetyna, chyba przespał prawie cztery lata rządów Zjednoczonej Prawicy pod batutą PiS i teraz nie może dojść do siebie, albo rżnie swoich wyborców w cymbał - dosłownie!
Poseł G. Schetyna dzisiaj nam mówi, że zlikwiduje kolejki do lekarzy, do lekarzy specjalistów, bo standardem europejskim jest kilkudniowe oczekiwanie na umówione badania, operacje!
Jednak;
czy to nie za rządów koalicji PO/ZSL pod batutą Donalda Tuska wspieranej przez SLD (PZPR) zamrozili oni płace w sferze budżetowej tak, że tysiące lekarzy i pielęgniarek wyjechało za chlebem z Polski do Niemiec, Szwecji, Anglii, Irlandii, itd?!
To, nie Grzegorz Schetyna był w rządzie Donalda Tuska i później w rządzie oszustki smoleńskiej Ewy Kopacz - byłej minister zdrowia, w rządzie Donalda Tuska?!
I co wówczas PO-srańcy z arbuzami z ZSL zrobili dla lekarzy, lekarzy specjalistów, pielęgniarek, i obsługi, by ci z Polski nie uciekali za chlebem, a chorzy nie czekali na specjalistyczne badania, leczenie, czy wymianę protez od 2 do 5 lat?!
Dzisiaj Grzegorz Schetyna - hipokryta i obłudnik, pieprzy do Polek, Polaków, i ich potomstwa, o standardach europejskich w leczeniu Polek, Polaków i ich dzieci?, o zgrozo, co za hipokryzja!
Gdzie G. Schetyna - szef PO-KO i koalicji europejskiej ma swój: Program Restrukturyzacji i Modernizacji szpitali, z czego pozyska środki na godne płace dla lekarzy i obsługi szpitali, przychodni, etc?!
Ano nie ma G. Schetyna; ani wyliczonych kosztów tego swojego wiekopomnego dzieła, ani z czego to swoje dzieło będzie finansował?, ani chęci i wiedzy, by taki program dla szpitali i przychodni stworzyć i przedstawić do zaakceptowania Polakom!
Takie panie G. Schetyna; sranie w banie, pod publiczkę może pan wciskać, ale antypolskim idiotom, którzy na was jeszcze głosują, ale nie mądrym, myślącym Polkom i Polakom - bezwstydny, błazen!

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale