14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
226 odsłon

Zgroza, to słabe określenie na to, czym w Polsce jest PO,

Wykop Skomentuj3

kasta w togach, i komu nadzwyczajna kasta służy?!
 
Słuchając wczoraj dalszej części "taśm prawdy" z Sławomirem Neumannem w roli głównej, prominentnym członku PO (platformy oszustów), posła na sejm VIII i IX kadencji Sejmu IV RP, byłego przewodniczącego Klubu Parlamentarnego PO-KO, człowieka najbliższego sercu G. Schetyny i jego stosunku do wyborców Tczewa, wyborów samorządowych PO, do demokracji w wyborach partyjnych PO, praworządności w PO, to się zastanawiam; czy Sł. Neumann, to wszystko mówił, a raczej narzucał swoje zdanie poparte okropnymi wulgaryzmami siedział; w więzieniu z nimi, czy w jakimś przydrożnym barze piwnym i po pijaku w sztok tak kolesi partyjnych z Tczewa gromił?!
Język Sł. Neumanna sięgał tam bruku, styl najgłębszej patologii partyjnej członków PO, a poruszane sprawy – czysty kryminał!
Taki obraz w PO (platformie oszustów) przedstawia nam Sł. Neumann na nasiadówce z czapą PO z Tczewa, w Gdańsku, i w Tczewie.
I teraz posłanka PO-KO Małgorzata Kidawa-Błońska na Konwencji PO-KO, uczy Polaków wartości i rozliczania przestępców - kobieta, która jest członkiem i posłanką z PO (platformy oszustów) - partii, o najgłębszych tradycjach patologicznych i przestępczych, którzy też skompromitowali polskich sędziów i stworzyli polską: "La Kosa Nostrę" na wzór mafii włoskiej, w której obowiązuje OMERTA czyli, zmowa milczenia!
Zmowę milczenia, którą przerwał w Gdańsku, i w Tczewie Sławomir Neumann, odsłaniają wpływ na sędziów w Polsce PO (platformy oszustów), a tym samym odsłania Polakom całą głębię patologii wśród nadzwyczajnej kasty w togach – oczywiście, ich zdaniem nadzwyczajnej kasty, bo Neumann udowodnił nam, że to domniemani przestępcy w togach!
Wiedziałem, że część sędziów z Sądów Apelacyjnych, m.in. z Warszawy, Poznania, Szczecina jest związana w układami mafijnymi PO (platformy oszustów), bo to było i jest widać po orzeczeniach w sprawie różnych przekrętów, m.in. 22 mln zł., jakie przekręcono w Policach, kiedy to sąd ze Szczecina odmówił prokuraturze osadzenia defraudantów w areszcie i wypuścił domniemanych przestępców na wolność. Podobnie było w Poznaniu ze sprawą nieżyjącego już P. Adamowicza Prezydenta m. Gdańska. To samo było w Warszawie w sprawie dotyczącej „dzikiej reprywatyzacji”, czy w Krakowie machloje w samym sądzie m. Krakowa. Nie lepiej jest w Inowrocławiu Afera w Ratuszu z lewymi fakturami, itd. Polska stała się zakładnikiem grupy zbuntowanych sędziów z Sądem Najwyższym włącznie, wspieranych przez Berlin i TSUE, o zgrozo, bo dowodzi to patologii sędziów w całej UE!
Jednak to, co nam pokazał Sł. Neumann podczas rozmowy z czapą PO (platformy oszustów) z Tczewa w sprawie sędziów w Polsce jest przerażające!
Prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf jeździ do Berlina i występuje przeciwko Rządowi Polski; szkalując Rząd Polski i większość Sejmu VIII kadencji IV RP, że oni, jakoby zagrażają sądom w Polsce; ciemiężąc sędziów, tłamsząc, wymuszając dla siebie orzeczenia, itd.
Po występach pani prezes Sądu Najwyższego MG w Berlinie: Niemcy nagradzają MG niemiecką blachą przypiętą do klapy kurteczki, szok!
Zdaniem prezes SN MG i jej rzecznika prasowego, sądy w Polsce są zagrożone oraz ich suwerenność, praworządność i takie tam inne bzdury …
To może Polaków i nie tylko szokować po tym, co nam powiedział w Gdańsku Sł. Neumann prominentny członek PO (platformy oszustów) i kandydat na posła do Sejmu IX kadencji, o zgrozo!
Ponoć to samo przedstawia pani prezes SN MG Trybunałowi Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE), w którym to zasiada ich koleś - sędzia Safian, a tu proszę; oni zdaniem Sł. Neumanna, są umoczeni po czubek łbów w sprawach kryminalnych, chroniąc domniemanych przestępców z partii kolesi i mafii samorządowych pod batutą PO (platformy oszustów)!
Tak prawdę tu pisząc, to "nadzwyczajna kasta" w togach "Iustitia", winna być w Polsce ogłoszona przez Parlament; organizacją przestępczą zagrażającą bezpieczeństwu państwa polskiego i zdelegalizowaną!
A sędziowie z Sądów Apelacyjnych i sądów krajowych, którzy dopuścili się nadużywania swojej władzy, i wbrew interesom Polski i Polaków chronili swoimi orzeczeniami przestępców z PO - winni stanąć przed Sądem Dyscyplinarnym i być pozbawieni prawa do wykonywania zawodu sędziego – dożywotnio, oraz pozbawieni wszelkich przywilejów!
Nie można dopuszczać do takich sytuacji, by sędzia – kryminalista, sądził kryminalistów partii, z którą go wiążą więzi uległości i podległości, bo to naprawdę zagraża bezpieczeństwu nie tylko Polsce, jej strukturze władzy, przemysłowi, bankom, itd., ale też wszystkim Polakom!
Państwo pozbawione praworządności z sędziami przestępcami jest państwem teoretycznym i zanarchizowanym, zmierzającym do swojego upadku ekonomiczno-gospodarczego, i społecznego!

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo