40 obserwujących
347 notek
230k odsłon
  555   0

Bartoszewski, bełkot i kłamstwo profesorskie

Polskie radio powiela kłamstwo profesorskie imitatora profesora kreując go na autorytet.
Polskie radio powiela kłamstwo profesorskie imitatora profesora kreując go na autorytet.

Kraszewski: Negowanie przestępczości i niepraworządności na przykładzie imitowania profesora przez niedouka z własnego wyboru i jego popleczników  to bełkot - Może być zrozumiały u ludzi z wykształceniem poniżej średniego, bo to nie jest ich wina, ale nie może być zrozumiały dla tych z wykształceniem średnim i wyższym.


"Bartoszewski: negowanie praworządności to bełkot - Może być zrozumiały u ludzi z wykształceniem poniżej średniego, bo to nie jest ich wina, ale nie może być zrozumiały dla tych z wykształceniem średnim i wyższym - powiedział w radiowej Jedynce prof. Władysław Bartoszewski."

 

Mój niedopowiedziany, kilkukrotnie monitowany, wniosek o zaprzestanie powielania kłamstwa profesorskiego przez Polskie Radio jest również dowodem łamania praworządności, poprzez dalsze konsekwentne powielanie kłamstwa pofesorskiego. Negowanie tego bezprawia jest dla niedouka z wyboru bełkotem. To Powinno być zrozumiale dla każdego.

 
 
Czy negowanie kłamstwa i oszustwa profesorskiego to bełkot?

Czy obsesyjna propaganda kłamstwa profesorskiego przez niedouka z własnego wyboru, imitatora profesora, to praworządność?

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale