Jestem pod wielkim wrazeniem subtelnej wymiany zdan pomiędzy ekapertem S24 - Jackiem Protasiewiczem a bylym lub nadal czynnym dziennikarzem S24 - panem Dobskim.
Konwersacja na miarę kultury i intelektu obu panów. Zdolnosci jezykowe pana D. Byly mi juz znane wczesniej. Ale pan, panie P to..."mie teraz zaimponowales".
Czekam z niecierpliwoscia na kolejny ekspercki wywiad z panem P na S24@


Komentarze
Pokaż komentarze