Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2219k odsłon
  48   0

Ganley skuteczniejszy od Tuska. Walesa z Libertas na prezydenta?

 

Nasz eksprezydent Aleksander Kwasniewski był zdania ze dobry polityk to polityk skuteczny. Ganley niewatpliwie jest skuteczny i to do  tego stopnia ze to on a nie premier kontroluje  telewizje publiczna.Co wiecej przejal „bohatera „ Platformy” Walese.
 
Nieporadnosc Tuska jest zenujaca. Ganley jest w stanie powoli sprowadzac do parteru przychylnych Platformie dziennikarzy i wymusic na nich informowanie społeczeństwa o programie proeuropejskiej parti. Ganley jest do tego stopnia silny ze dziennikarze musza skonczyc z czarnym pijarem który wmawia społeczeństwu ze Libertas jest antyeuropejska .
Radzilbym Tuskowi udanie się po nauke do Ganleya, bo przy nieudolnosci jego sztabu czarno widze jego kampani prezydencka, o ile w niej wystartuje.
Podaje pare skomlen dotyczących przewagi Ganleya w Telewizji publicznej Oto cytat „Telewizja Polska stała się sprawną machiną promocyjną komitetu wyborczego Libertas. "Zasada jest taka, że Libertas musi się pojawić w każdym materiale o wyborach" - opowiada DZIENNIKOWI reporter "Wiadomości". Wszystko po to, by nieznana w Polsce partia przekroczyła magiczną barierę progu wyborczego. „
 
Wniosek Tusk jest zbyt slaby i nie jest w stanie doprowadzic do tego aby przy każdej informacji o wyborach pojawial się tylko Platforma, a nowe partie , majace konkurencyjny program w stosunku do Platformy były pomijane milczeniem .
 
Inny fragment artykulu.” Libertas jest promowana w TVP nie tylko siłą argumentów. Istnieje też specjalna wewnętrzna procedura, która ma mobilizować dziennikarzy i wydawców, by o ugrupowaniu nie zapominali. To pisemne wyjaśnienia. W ten sposób dziennikarze musieli się tłumaczyć, dlaczego nie puszczono na żywo relacji ze zjazdu Libertas we Włoszech i z przemówienia Lecha Wałęsy. Po tym "incydencie" każdy w TVP wie już, co ma robić. „
 
Wniosek. Tusk nie jest w stanie doprowadzic do przemilczenia wrogiego przejeci Walesy przez Ganleya. Jest zbyt slaby aby zmusic Walese do odstapienia od wspierania Libertas.
Kto wie może Tusk wyhodowal zmije na swojej amatorskiej/ chodzi o jego gre w pilke / piersi. Walesa zamiast być maskotka Tuska w czasie kampani prezydenckiej być może dogadal się z Ganleyem ,ze bedzie kandydatem Libertas w wyborach prezydenckich. Klincz. Przeciez Tusk nie może teraz opuwac Walesy/ Znowu smiale posuniecie Ganleya. 
   
I jeszcze jeden fragment W głównym wydaniu "Wiadomości" punktem wyjścia do tematu wyborów jest sondaż. Libertas w nim nie ma, bo dostała 0 proc. Dziennikarz radzi sobie z tym łatwo. "Nie tylko PiS chce zbić kapitał na krytyce rządu" - mówi. Obrazek z konferencji Libertas i Ganleya. "Jedynym wiarygodnym sondażem opinii publicznej jest ten, który odbywa się przy urnach" - przekonuje Irlandczyk.
 
Wniosek. Również Platforma, potężne ugrupowanie przegrywa walke w mediach z Libertas. Goliat i Dawid. Politycy Platformy zakłopotani planami Walesy tekst tutaj ´
 
”- Nasza ambasada w Madrycie wystąpiła o zgodę na broń dla ochrony i na salonik VIP i nic ponadto. Jako Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie będziemy wspierać działań komercyjnych czy politycznych pana prezydenta Lecha Wałęsy - mówił w Radiu Zet Radosław Sikorski, szef polskiej dyplomacji.”
 
Na pewno Platfroma , ktorej członkiem rzadu jest Sikorski nie wspierala działań politycznych Walesy. Bo przecie nawoływanie w związku z pracami badawczymi dotyczącymi Walesy do kontroli nad UJ, nawoływanie do usuniecia z pracy Zyzaka, proba likwidacji calej instytucji naukowo badawczej jak jest IPN, szykanowanie naukowcow, zamach na wolnosc slowa i wolnosc badan naukowych pewno, ale to na pewno nie jest , co jest oczywista oczywistością wspieraniem Walesy.
Walesa jedzie na kolejna konwencje wyborcza Libertas do Madrytu.
 
Z niecierpliwością czekana chwile, kiedy ktos z przerażonego otoczenia Tuska po raz pierwszy nazwie Walese…Bolkiem.
Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale