Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2231k odsłon
  82   0

Referendum.Demokracja na strazy normalnej rodziny.

„Historyczny progejowski pozew. Stan Massachusetts żąda zniesienia przepisów broniących tradycyjnej rodziny” „Chodzi o przyjętą przez Kongres w 1996 roku ustawę o ochronie małżeństwa (Defense of Marriage Act), która stwierdza wprost: „małżeństwo to związek jednego mężczyzny i jednej kobiety”.   „– Jedyna dobra wiadomość jest taka, że mieszkańcy stanów, w których kwestię małżeństwa poddawano głosowaniu, opowiadali się przeciw związkom homoseksualnym. W ten sposób blisko 30 stanów wprowadziło do swoich konstytucji zapis o obronie tradycyjnego małżeństwa – mówi Ruse.”Tekst źródłowy tutaj
Demokracja , nowoczesna demokracja , ktorej coraz istotniejszym filarem jest referendum, ze swoje natury sprzyja silnemu społeczeństwu i nowoczesnej konserwatywnej rodzinie. O tym ze referendum jest sola w oku klasie politycznej możemy się przekonac na swoim podworku . Polskie gangi polityczne zmowily się i ustanowily kuriozalna, blazenska  bariere 50 procentowej frekwencji jako warunku uznania referndum za wazne. Dlaczego nasi politykierzy wybory do Sejmu , czy wybory prezydenta RP nie obarczyli taka klauzula ? .
W Kaliforni w referendum wlasnie ograniczono prawo Kongresu do bezmyslnego i nieograniczonego zwiekszania podakow. Patrzac na sytuacje wUSA można mowic o spisku srodowisk homoseksualnych przeciw demokracji. Bo tak należy traktowac uparte podwazanie woli mieszkncow poszczegolnych stanow w USA. Dlatego tez tak wazne dla odzyskania naszych praw i odzyskania naszych wolności jest przywrocenie naleznej roli fundamentowi wspolczesnej demokracji jak jest referendum. Zlikwidowanie bariery 50 procent glosow. O zwoływaniu referendum powina obligatoryjnie informowac Panstwowa Komisj Wyborcza. A do jego zwolani powinna wystarczyc ilość 500 000 podpisow obywatelskich. Wdrazanie w zycie praw uchwalanych w referendum powinien pilonowac Sad Najwyzszy , który powinien mieć prawo rozwiązania parlamentu jeśl ten zwlekalby z ich wprowadzaniem. Skoczylaby się lub powanie ograniczyla role gangow politycznych które solidarnie eksploatuja polska ludność miejscowa.
 
Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale