Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2218k odsłon
  48   0

Dlaczego Olejnik zaczyna osmieszac Tuska

Donald Leper. Donald Andrzej Leper, a na sam koniec Donald Andrzej Leper Tusk. W taki to to sposób dworowali sobie i zabawiali się kosztem premiera Tuska goscie Moniki Olejnik w siódmym dniu tygodnia. Link do audycji tutaj  Już ponad rok temu pisalem ze Tusk niebedzie prezydentem Ze wmanewrowanie go w premierowianie tuz przed wkroczeniem do Polski grozniego kryzysu swiadczy o tym ze zostal przeznaczony na kozla ofiarmego. Nie wiedomo teraz , czy Tusk był  tak nierozgarnięty/ można mieć taki podejrzenia patrzac na jego głupawy uśmieszek pokrywajacy brak elementarnej wiedzy / ze wierzyl ze kryzys Polske ominie i nie trzeba się do niego przygotowywac, czy tez jego doradce  po prostu maja z zadanie Tuskiem manipulowac i wmówili mu ze jest dobrze.
Sygnalem dla mediow i reszty struktur kreujących rzeczywistosc było wystapienie Olechowskiego z Platformy. Nie trzeba było dlugo czekac a Olejnik w swojej audycji zaczyna ośmieszać Tuska. Ciekawe co będzie się dzialo po wakacjach. Osmieszanie to silna bron, o czym przekonalo się PiS i prezydent Kaczynski. Do tej pory jedynie ich atakowano. Na razie Lepper -Tusk, a już  za chwile Kiepski- Tusk. Ilez to będzie uciechy z Tusk= amator futbolowy i nie tylko futbolowy.
Albo np. taki zart po wakacjach w radiu zet „ „Idzie Tusk do ministerstwa finansow.Jest bardzo zle. Wychodzi rozezlony. Idzie pytac się o drogi. Zle z drogami. Wychodzi zly. I tak chodzi po ministerstwach . Wszedzie zle . Wychodzi z ostatniego . Piana mu sie toczy z ust. I mowi do towarzyszącego mu Chlebowskiego. Dranie . Nie zostawili mi już nic do spieprzenia „
 
Rozpoczal się proces rozmiękczania Tuska. Tak aby sam dobrowolnie poddal się. Bo aktualne sondaze zaczynaj mu uprzytomniac ze poprzednie mogą byc bardzo , bardzo przestrzelone. Sytuacje staral się ratowac Chlebowski mowie ze sondaze mogą …. oznacza jedynie symaptie ludzi i wcale nie musza się przełożyć na realne wyniki wyborow.  
Tak precyzyjnie zaprojektowany  mechanizm jak Platforma nie może się zmarnowac. Dlatego Tusk musi ustapic z kandydowania dobrowolnie. Olechowski to takie rozpoznanie walka. Z pewnością nie jest faktycznym kandydatem.  
 
Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale