Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2219k odsłon
  29   0

Polacy uznali korupcje za najwiekszy problem pod rzadami Tuska

 

– Problem korupcji jest poważny, lecz w rozpoczynającym się roku dla PO najważniejsze będą starania o wyjście obronną ręką z kryzysu – mówi "Rz" Grzegorz Dolniak, wiceszef Klubu Platformy.”…„U progu nowego sezonu politycznego na zlecenie "Rz" instytut GfK Polonia sprawdził, jakimi kwestiami zdaniem Polaków powinni się zająć politycy w pierwszej kolejności. Wyniki zaskoczyły większość posłów, z którymi rozmawiała "Rz". Dlaczego? Respondenci bowiem za największe wyzwanie uważają walkę z korupcją” zrodlo tutaj
Mamy wieki kryzys, najwikszy od czasow tego wielkiego z 1929 roku. Bezrobocie rosnie skokowo,dochody rodzin  maleja, mniej nadgodzin , mniejsza placa przy rozpoczynaniu nowej pracy, właściciele firm, szcegolnie malych prezyzwaja takie same problemy,  / nie myslic sektorem urzędniczym, gdzie place nawet w kryzysie rosna  /.
I czego ci ludzie domagaja się od Tuska i jego ekipy do ktorej czolowego przedstawiciela należy zaliczyc Dolniaka.
Czy się domagaja skoncentrowania na kryzysie , na wsparciu przedsiębiorstw, miejsc pracy, obniżeniu VATu ,
Nie. Za najawiekszy problem Polski i Polakow pod rzadami Tuska uważają korupcje, bo gdyby w ich czach nie był to az  tak powazny problem  problemem , to w tych ciezkich czasach myśleliby o przetrwaniu  kryzysu, o dzialniach rzadu w tym pomagających.
Dolniak z PO lekceważy fakt ze społeczeństwo dokliwie odczuwa korupcje po rzadami Tuska. Co tam korupcja. Najwazniejszy jest kryzys. Bardzo ciekawe myslenie. Jak mamy wyjsc obronna reka z kryzysu jesli Dolniak pod pretekstem walki z kryzysem daje zielone światło mafi urzędniczej, która jest  glowny splotem  korupcyjnym. Czy patologiczne struktury  urzednicze nie odbiera slow Dolniaka jako przywolenia  dla siebie. Nie martwiecie się , robcie swoje, bo my teraz powalczymy na niby z kryzysem który wykorzystamy do dokonania ostatecznego  pogromu polskich stoczni, rozbrojenia wojska,  wzmocnimy obce gospodarki poprzez sprzedamy w obce rece reszty aktywow.
Polska nierządem stoi. Po co wiec Tusk chce odebrac kompetencje prezydentowi. Pewnie  po to aby Polska jeszcze większym nierządem stala. I korupcja. Polska już nie tylko nierządem stoi. Stoi również korupcja
No bo gospodarczo to rzad Tuska stopi eksportem milionow Polkow do niskokwalifikowanych prac w calej Europie.Zwiekszenie tego eksportu to jest caly pomysl Tuska na walke  z kryzysem.   
 
Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale