Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2219k odsłon
  641   0

Czy Komorowski jest alkoholikiem.

Czy Komorowski jest alkoholikiem
Nie tak dawno temu na wieść o tym , że do kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego dostarczono buteleczko z alkoholem Palikot życzliwie  zatroskał się prezydenta. Czy aby przypadkiem nie cierpi na jakąś chorobę. Dokładnie o chorobę alkoholową. Jakoś tak dziwnie się złożyło że media podjęły  ten temat . Politycy z oburzeniem przez kilka dni grzmieli na zatroskanego Palikota , , w miedzy czasie wypowiadali sie eksperci , cala Polska przez długi czas żyła sprawą Lecha Kaczyńskiego . a przecież Palikot robił to w dobrej wierze, zapewnił Lechowi Kaczyńskimu darmowe minuty we wszystkich mediach  
Ponieważ Pis nie ma swojego Palikota, no może Kurski , ale to raczej palikocik, a  nie pełnowymiarowy Palikot , postanowiłem pomóc Panu Komorowskiemu. Zauważyłem że Komorowski ma lekko czerwona twarz i na tej samej logicznej podstawie co Palikot  zatroskałem się , czy aby nie były to oznaki choroby alkoholowej. W zasadzie osobiście nie wierze ,ż Komorowski to alkoholik, ale być może ludzie mu wrodzy mogliby takie wnioski wyciągnąć .Dlatego wydaje mi się celowe poprosić Komorowskiego o wydanie oświadczenia , jak faktycznie z tym jego alkoholizmem jest. Niech jasno i wyraźni e oświadczy , czy jest alkoholikiem , czy nie. Wierze ,że w swoim oświadczeniu Komorowski jednoznacznie zaprzeczy  ,że jest alkoholikiem.
Oczywiście znajda się tacy plugawcy, którzy nawet po oświadczeniu Komorowskiego ,że nie jest on alkoholikiem nadal będą go za alkoholika uważali, Dlatego media powinny zaprosić  Komorowskiego do programu którego tytuł mógłby brzmieć n przykład tak „ Wyborcy pytają Komorowskiego o jego alkoholizm”  w którym to programie Komorowski mógłby publicznie odczytać swoje oświadczenie ,że alkoholikiem nie jest oraz odpowiedzieć  na pytania od wyborców, ile pije, co , z kim , w jakich ilościach , czy był u lekarza zajmującego się alkoholizmem , czy należy do AA. Mogłoby to do reszty przekonać niedowiarków, że Komorowski jednak nie jest alkoholikiem.
Zresztą , czy bycie alkoholikiem przeszkadzałoby Komorowskiemu być prezydentem. Raczej nie .
Palikot napisał niedawno , że Tusk nie rządzi, tylko administruje Polska. Zastanawiałem się o co Palikotowi z tym administrowaniem Polska chodzi. Sprawę wyjaśniła Wyborcza  , która doniosłą ,że Tusk swoją dziwna i dwuznaczna edycje o niekandydowaniu na prezydenta podjął na prośbę kanclerz Anielic, pani Merkel.  Tusk nie rządzi Polska , on po prostu spełnia prośby kanclerz Niemiec. I to spełnianie próśb można nazwać administrowaniem .
Komorowski  , sprawdzony i przesiąknięty duchem Platformy tez zapewne przedłoży administrowanie Polska nad jej rządzeniem . Dlatego nawet gdyby był alkoholikiem to mógłby swoja funkcję wypełniać wzorowo. Potrzebny byłby jedynie bezpośredni telefon do kanclerza Niemiec. Np. oszalały Sejm uchwala ustawę o zwrocie ziem zachodnich Niemcom . A wtedy pijany w sztok Komorowski bierze ustawę przed siebie, pióro w rękę, aby być gotowym na każdą ewentualność  i czeka, Czeka na telefon  z rada od kanclerza Niemiec . Podpisać , czy nie podpisać. Jeśli rada będzie brzmiała podpisać to w sytuacji gdyby stan upojenia był zbyt wielki wystarczy postawić krzyżyk. W końcu w kraju dzikim , jak go zdefiniował Drzewiecki , towarzysz walki, nikogo nie zdziwi ,że prezydent dzikusów podpisuje się krzyżykiem .
Jak wszyscy pamiętają Palikot pochylił też swoją głowę nad zdrowiem prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Tusk przez nikogo nie pytany wyrwał się jak  Filip z konopi i przebadał się. Może ma  problemy ze słuchem . Nie dosłyszał ,że Palikot  zatroszczył się o Zdowie Kaczyńskiego a nie o jego Tuskowe.
Należy się troszczyć o zdrowie również kandydatów na prezydenta. Dlatego apeluje do Komorowskiego aby przebadał się wszechstronnie , ze szczególnym uwzględnieniem badań na sklerozę. Komisja śledcza ujawniła wśród praktycznie wszystkich przywódców Platformy ciężkie zaburzeni umysłowe. Okazało się że nic nie pamiętają , nikogo nie znają, nie widza czy cos robili, czy nie.  Skala zjawiska pozwala wysuną tezę ,że chodzi o chorobę zakaźna z siedliskiem w kierownictwie Platformy.
Epidemiologom chciałbym zwrócić uwagę na spostrzeżenia Palikota dotyczące Schetyny. Otóż Palikot opisał tego pacjenta ,  przepraszam członka Platformy jako intelektualnego głąba. I tu warto aby specjaliści od umysłowych chorób zakaźnych zbadali , czy głąbowatość Schetyny to taki dar ułatwiający awans polityczny otrzymany już przy narodzinach, czy tez następstwo zaawansowania sklerotycznego .
Zresztą już niedługo czasie wyborów dowiemy się jak jest skala epidemii  sklerozy z centrum w Platformie w całym społeczeństwie. Poznamy dane procentowe ile jest takich co to zapomnieli skąd pochodzą, kim są.
Jeszcze raz proszę Komorowskiego aby złożył publiczne oświadczenie, czy jest , czy nie jest alkoholikiem
Z pozdrowieniami szczególnej troski
Marek Mojsiewicz
--------------------------------------------------------------------------------------------
Już kilkanaście miesięcy temu przewidziałem upadek Tuska i prawie udało mi się z prognoza ,że  Sikorskiego będzie kandydatem  Platformy na prezydenta. Już sam fakt że Sikorski był jednym z dwóch głównych kandydatów na kandydata potwierdza pewną ich trafność. Na szczęście tragiczna śmierć Lecha Kaczyńskiego i jej skutki pomieszały szyki.    Linki poniżej pokazują pewien niepełny , ale jednak wzór w którym był wpisany scenariusz zupełny inny niż ten o którym marzył Tusk. Wypowiedzi dotyczące Tuska takich ludzi jak Maliszewski , Krasnodębski , Rokita. Olejnik , Palikot , Staniszkis, Olechowski  Śpiewak .Macierewicz, Szczygło , Gęsicka . Krzemiński . Michalkiewicz, Zaręba pogłębiają obraz tej sytuacjiLinki do ich wypowiedzi  
 
Linki do wypowiedzi Michalkiewicza,Juszczenko,Tuska ,Sikorskiego ,Putina , Rokity,Brzezinskiego, Krasnodebskiego, Dudka, Staniszkis, Kaczynskiego
Linki do wypowiedzi Michalkiwicza, Rokity, Staniszkis,Macierewicza , Skwiecinskiego, Tuska, Króla,Bugaja,Śpiewaka, Krasnodebskiego,Kaczyńskiego,Przystawy,Sadowskiego„Obóz Modrenizacji Polski i Obóz Konserwacji Ustroju” 
          
 
Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale