Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2218k odsłon
  1708   0

The Economist Dlaczego jeszcze nie ma zamieszek w Polsce

 

The Economist Dlaczego jeszcze nie ma zamieszek Polsce
 
The Economist „ Wschodnio Europejscy  politycy , prawdopodobnie powodu ich  historii przywykli do, przywykli do bycia posłusznym  twardym  instrukcjom z  zewnątrz , i budzącego uznanie wprowadzania ich brutalnie . Wyborcy nie wyrażają zbytnio sprzeciwów . O ile Zachodni Europejczycy rozpoczynają zamieszki, kiedy są dociśnięci , o tyle ich wschodni odpowiednicy biernie emigrują”…(źródło )   
 
Mój komentarz
 
Służby podległe Tuskowi i jego rządowi poddały Polaków inwigilacji i kontroli na niespotykaną  w Europie skalę . Ilość podsłuchów za Tuska jest ponad stokrotnie większa na ilość mieszkańców niż w Niemczech.  Świadczy to o postępującej putynizacji Polski.
Tworząca się w Polsce oligarchia dokonuje wyniszczenia ekonomicznego społeczeństwa . Grecy, Francuzi , Włosi , Hiszpanie , Brytyjczycy buntują się ,dokonują marszów, pochodów, manifestacji , a jak  to nie pomaga to rozpoczynają zamieszki ,rozruchy. W Europie Wschodniej , w tym w Polsce do czegoś takiego nie dochodzi .Wentylem bezpieczeństwa według The Economist jest emigracja. Nie bez pomocnik od medialnej brudnej roboty Tuska Halicki tak się cieszył , że setki tysięcy Polaków zostaną „wywiezieni” na roboty do Niemiec w przyszłym roku.   Roku wyborczym dodajmy . Podstawowy elektorat Platformy i Tuska to środowiska przestępcze , Tusk, Platforma, a potem Komorowski uzyskali  92 procent poparcia wśród osadzonych w więzieniach oraz   kleptokratyczna biurokracja ,administracja centralna , samorządowa, i reszta budżetówki .
Element ten socjalnie bliski Tuskowi i Platformie, żyjący z wyzysku klasy średniej i pracującej nie emigruje. Członkowie likwidowanej przez Tuska i Platformę   klasy średniej oraz klasy pracującej aby przetrwać emigrują . Tusk i Platforma pozbywa się tym samym  wrogich sobie wyborców , ale również zapobiega dzięki temu rozpoczęciu manifestacji i rozruchów przeciw swojej władzy.
 
Marek Mojsiewicz
 
Moje Poglądy „ Linki    
 
"Sędziowie wybierani w wyborach  bezpośrednich , powszechnych"   link
Children first. Dzieci przede wszystkim      link
„Legalizacja narkotyków „      
„ Okręgi jednomandatowe „       link   
„System Prezydencki „    link   
„Referendum jako IV władza „   link  
„Samorządy „       link
 
Doktryna Mojsiewicza” to doktryna  opierająca się na trzech strategicznych kierunkach które powinny wyznaczać politykę Polski Odbudowa I Rzeczpospolitej w ramach Unii Europejskiej , budowę sojuszu ,którego celem byłoby okrążenie i osłabienie Rosji oraz budowę Zjednoczonego ,  Federalnego Państwa Europejskiego          
Stronnictwo Pruskie i Jagiellońskie Aktualizacja        
                    
Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale