Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2218k odsłon
  667   0

Tusk oblewa rozpuszczalnikiem miliony polskich rodzin

Tusk oblewa rozpuszczalnikiem miliony polskich rodzin
 
Akt samospalenia zrozpaczonego człowieka przed siedzibą oligarchy politycznego Tuska powinien poruszyć miliony Polaków. Bo miliony Polaków i ich rodziny są w tej samej sytuacji .
 
To bohater . Powstańcy warszawscy w akcie desperacji szli z butelkami benzyny na okupanta , na niemiecki czołgi. Niejeden z nich spłonął żywcem. On w imieniu zdychających w ciszy Polaków poszedł z butelka na eksploatujący Polskę reżym.
 
Treść listu
 
-Panie premierze otacza się pan zgrają klakierów i hipokrytów...W ramach kampanii wyborczej jeździ Pan po kraju i opowiada obywatelomco zrobiliście i co zamierzacie zrobić dla ich dobra. Mam do Pana prośbę,niech pojedzie Pan do miejscowości Tokarnia w powiecie myślenickim iwyjaśni Pan mojej żonie i dzieciom, które tam przebywają dlaczego, nie mają już ojca i powie im,patrząc przy tym głęboko w oczy, że jest to moja wina, a wy zrobiliście wszystko dobrze, zgodnie z prawem oraz poczuciem sprawiedliwości społecznej. Pozdrawiam Pana iżyczę dobrego samopoczucia z tego, co do tej pory zrobiliście dla obywateli tego kraju, szczególnie dla mnie i dla mojej rodziny. Dwójka moich wymienionych mogła się w ogóle nie urodzić i jak się szczęśliwie urodzili, to musieliśmy znowu walczyć o ich życie. Wygraliśmy obydwoje,ale ja przegrałem (...) z urzędnikami, którzy stworzyli system... ( źródło)
 
Brunatne media już rozpoczęły obróbkę propagandowa polskiego społeczeństwa . Skoncentrują się na drugorzędnym wątku. Na wątku skorumpowanych urzędników , sitwie , zdemoralizowanych stryktur rządu III RP . Z bohatera spróbują zrobić wariata . Co prawda próba zrobienia wariata z Kaczyńskiego się nie powiodła , ale z pewnością reżym ponowi teraz próbę .
 
Jest jednak inny wątek , dużo istotniejszy . Cyniczne i celowe wyniszczanie polskich rodzin. Do bohaterskiego czynu nie skłoniło go skorumpowanie , zorganizowana przestępczość w urzędach państwowych , czy istnienie urzędniczych struktur mafijnych . Nawet nie utrata pracy. Bo po jej utracie znalazł nową . Do bohaterskiego czynu skłonił go eksploatacyjny, okupacyjny system III RP . Polska, III RP według organizacji międzynarodowych jest skrajnie patologicznym krajem , jednym z nielicznych na świecie , w którym posiadanie pracy , praca na pełny etat nie gwarantuje zapłacenia rachunków .
 
Tusk utrzymując i zwiększając chore podatki , obkładając Polaków 300 miliardami nowych długów , „sum Tuska” oblewa miliony polskich rodzin rozpuszczalnikiem . A one jedna po drugiej zaczynają płonąć. Nędza, niedożywione dzieci , samobójstwa, emigracja, rozbite rodziny, zaniedbane , opuszczone dzieci .
 
Tusk bezwzględnie dokręca śrubę podatkową i zadłużeniową . W tym roku IIII RP dodatkowo okradnie Polaków na 20 miliardów złotych . 5 procent odsetek od 300 miliardów to15 miliardów. 1 procent VAT to 5 miliardów . VAT akurat pójdzie na na „ pupilków Tuska „ 100 tysięcy nowych urzędników . Nie liczę samego nowego długu .
 
15 miliardów odsetek haraczu dodane przez Tuska . O taka sumę w tym roku III RP musi docisnąć polskie rodziny , O 15 miliardów obniżyć opiekę lekarska , zasiłki , wsparcie dla nowych miejsc pracy . Obniżyć płace, aby z nadwyżki okraść Polaków .
 
Drakońskie podatki i bajońskie niemożliwe do spłacenia długi. Doprowadzone do nędzy rodziny. Ale Tuskowi to mało. W sadystycznym zapale już za rok dołoży podatek katastralny, którym wywłaszczy miliony polskich rodzin z\mieszkań, z resztek majątku , który miał służyć następnemu pokoleniu .
 
Mechanizm politycznego systemu wyzysku i eksploatacji III RP ilustruje XIX wieczne zalecenie Stowarzyszenia Amerykańskich Bankierów .Chodziło o próbę ominięcia finansjery przez rząd USA i nie dopuszczenia do opodatkowania Amerykanów lichwiarskimi odsetkami od długów państwowych .Chodzi o emisje zielonego dolara , która pozbawiała odsetek oligarchię bankową
 
„ Sugerujemy abyście ze wszystkich sił wspierali znane dzienniki tygodniki , a głównie prasę związaną z rolnictwem i religią , z determinacją sprzeciwiając się emisji „zielonego „dolara przez rząd . Powinniście natychmiast wstrzymać wszelkie dotacje pieniężne dla tych kandydatów , którzy nie wyrażają się jasno i nie potępiają w ostrych słowach emisji „zielonego „ dolara. Likwidacja systemu emisji waluty państwowej przez banki lub powrót do emisji pieniądza przez rząd doprowadzi do sytuacji w której państwo będzie dostarczać ludziom pieniądze , co wyrządzi szkody nam ,bankierom oraz pośrednikom kredytowym , a tym samym zaszkodzi naszym żywotnym interesom . Spotkajcie się jak najszybciej z kongresmenami z waszych okręgów wyborczych , zażądajcie od nich gwarancji ochrony dla naszych interesów . W ten sposób będziemy mogli sprawować kontrole nad legislatywą „ Song Hongbing „ Wojna o pieniądz „ strona 59
 
Długi jakimi Tusk obłożył Polaków są tak wielkie , ,ze są nie do spłacenia . Tusk zrobił z Polaków niewolników ciężko pracujących na odsetki , które do tego stopnia wyniszczają Polskę , do takiej nędzy doprowadzają polskie rodziny , ojców tych rodzin ,że jedne z nich , prawdziwy bohater rzuciła się na Tusk , zaatakował go dokonując samospalenia .
 
Marek Mojsiewicz
 
Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale