Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2216k odsłon
  464   0

Palikot rozpoczął marsz faszyzmu kulturowego

Palikot rozpoczą łmarsz faszyzmu kulturowego
 
Chiny powracają do wielkiej etyki Konfucjusza ,ba zamierzają uczynić ją swego rodzaju symbolem Państwa Środka za granicą .Tutaj krótki wtręt „Rozmowa dotyczyła konfucjanizmu jako nośnika / soft power/ miękkiej potęgi Chin. Każde imperium ,a Chiny odzyskują pozycje imperium wykorzystuje swoja pozycje militarną , gospodarcza oraz kulturowa. „ ...( więcej)
 
A co wykorzystuje potęga , nie wiadomo jak długo jeszcze , gospodarcza, militarna i kulturowa jaką jest cywilizacja zachodnia , w tym głownie jej europejski trzon . To co dała światu najgorszego . Używanie państwa jak narzędzi totalitarnego , ideologicznego zniewolenia człowieka . Nie ważne faszyzm , komunizm , czy teraz marksizm kulturowy . Wszystkie te ideologie przemocy w stosunku do człowieka mają wspólny mianownik. Totalitarne państwo , wykorzystujące prawo, sądownictwo , media i propagandę oraz aparat przemocy do zastraszenia , upodlenia, zniszczenia ludzi i ich wartości .
 
Palikot jest „mesjaszem” nie tyle lewicy ile marksizmu kulturowego , ideologi przemocy w stosunku do człowieka. Domaganie się od państw aby jego ideologią , wbijaną przemocą, brunatnymi buciorami w ich głowy był marksizm kulturowy jest już faszyzmem . Faszyzmem kulturowym .
 
Do Sejmu z listy Palikota dostał się mężczyzna , który twierdzi ,że jest kobietą. Osoba ta cierpi na poważne zaburzenia psychiczne . Zresztą odwołam się tutaj do definicji transseksualizmu „ Transseksualizm (z łac. transire → przechodzenie) – zaburzenie psychiczne, należące do zaburzeń identyfikacji płciowej, postać zespołu dezaprobaty płci , polegająca na pragnieniu życia i byciu akceptowanym jako osoba płci przeciwnej fizycznie „ ….( źródło )
 
Przy tym temacie musimy odwołać się do wielkiej filozofii człowieka Wojtyły , który każdemu człowiekowi przypisuje przyrodzoną mu godność . W filozofii tej nie ma miejsca na poniżanie człowieka ze względu na jego problemy , ani na wyśmiewanie prób poradzenia sobie z nimi . Transseksualista , to człowiek który ma prawo do szacunku przynależnej każdej istocie ludzkiej.
 
Problemem faszyzmu kulturowego jest jednak takie zastraszenie społeczeństwa , aby bało się nazwać mężczyznę ...mężczyzną . Problem totalitaryzmu kulturowego, tkwi w tym ,że łamie się prawa innych , terroryzuje społeczeństwo , aby to bezczynnie przyglądało się uprzedmiotowieniu innych , głównie tych najsłabszych.
Odwołam się tutaj do francuskiego filozofa Braque który to co się dzieje w Europie nazwałterrorem intelektualnym
 
Braque „Trzeba zadać sobie pytanie, czy ludzkość podąża w jednym kierunku i czy w związku z tym istnieją "postępowi" i "zacofani". Ci, którzy dokonują takiego podziału, wierzą w opatrzność. "Będzie lepiej", "może być tylko lepiej" – powtarzają. To, co nie jest zgodne z tą filozofią, uważają za krok do tyłu. "Zacofane" to ulubione słowo postępowców. Ale zacofane wobec czego?Panuje taki terror intelektualny, że dziś nikt już nie ma odwagi przywołać prostej prawdy, iż dla dziecka nie jest przyjemnie dorastać z dwoma tatusiami lub mamusiami. Ten terror idzie w parze z roszczeniami tych, którzy wcale nie potrzebują większych praw.
Rybińska Mówi pan o mniejszościach seksualnych? Nie uważa pan, że są one na gorszej pozycji wobec większości?
Brague W naszych społeczeństwach ustalił się system, zgodnie z którym to silniejszy ma prawa. Ciekawym przykładem jest aborcja. Dorosły jest w pozycji dominacji wobec płodu, który nie może się bronić. Kiedy mówimy więc o prawie do aborcji, mówimy o prawie silniejszego.Jeśli chodzi o mniejszości seksualne, to prawo do adopcji dzieci także wchodzi w tę kategorię. Dwaj dorośli są w pozycji siły wobec dziecka, które chcą adoptować. Mówić, że pary homoseksualne mają prawo do adopcji dzieci, oznacza, iż społeczeństwo ma obowiązek dostarczyć im dziecko. Ale prawa rodzą obowiązki. A co z lekarzami, którzy mają obowiązek przeprowadzenia aborcji? Przecież lekarze mają ratować życie, a tu ponieważ komuś przyznano prawo do aborcji, muszą zabić człowieka. To rodzi problem sumienia. Wiele praw, które dziś są przyznawane, służą silniejszym, a nie słabszym.
W Europie natomiast ma szansę islam, bo telewizja i media pozbawiły ludzi mózgów. Europejczycy są zagubieni, a przywódcy islamscy dobrze to zrozumieją. Libijski przywódca Muammar Kaddafi niedawno powiedział: "Prawdziwymi żydami i chrześcijanami jesteśmy my". To znaczące. Nie mamy dziś nic, co moglibyśmy temu przeciwstawić”.....( więcej)
 
Palikot również domaga się zabijania najsłabszych ludzi we wczesnych etapach rozwoju , specjalnych przywilejów dla osób homoseksualnych . Do prawa do adopcji, czyli faktycznie dostarczani im zabawek .
 
Dzisiejsza Rzeczpospolita w artykule Przybylskiego pod tytułem „ Dziecko wybierze płeć „ pokazuje do jakich nadużyć w stosunku do dzieci faszyzm kulturowy prowadzi .
 
Przybylski „Dwie lesbijki podają 11-latkowi hormony, aby mógł wybrać, czy chce być chłopcem „....”„Jestem dziewczynką". To była ponoć jedna z pierwszych rzeczy, które zakomunikował trzyletni Thomas Lobel dwóm kobietom, które adoptowały go rok wcześniej. „....”Amerykanki nie poprzestały na psychoterapii, ale zdecydowały, że poddadzą chłopca... terapii hormonalnej, aby spowolnić jego dojrzewanie płciowe. Dzięki temu za kilka lat „ma być mu łatwiej podjąć ostateczną decyzję" ...”Sprawa oburzyła wielu Amerykanów. Według CNN krewni, przyjaciele i znajomi kobiet wychowujących chłopca, oskarżyli je o lekkomyślne postępowanie, które może wyrządzić dziecku trwałą szkodę. – Pytanie, czy posiadanie dwóch „mam" i żadnego ojca wpłynęło na preferencje tego chłopca. Prawdopodobieństwo, że tego typu sytuacje będą zdarzały się częściej, może być jednym z nieoczekiwanych skutków małżeństw osób tej samej płci – przekonuje „Rz" Peter Sprigg z waszyngtońskiej organizacji Family Research Council. – Celowa ingerencja w normalne dojrzewanie chłopca jest skandaliczne – dodaje. „...( źródło )
 
Problem jest bardziej złożony niż się z pozoru wydaje . Chodzi o podmiotowość istoty ludzkiej , której faszyści kulturowi , tacy jak Palikot odmawiają nie urodzonym jeszcze dzieciom , czy dzieciom w ogóle. Faszysta Palikot akceptuje sytuacje w której mężczyzna , dodatkowo z poważnymi zaburzeniami psychicznymi mógł legalnie wejść w związek małżeński z mężczyzna , a następnie adoptować dzieci .
 
Palikot to taki zaściankowy faszysta kulturowy . Nauka i problemy z nią związane zmieniają w tym zakresie nastawienie środowisk homoseksualistów do filozofii Wo0jtyły.
 
Ilustracja tego jest farmakologiczna możliwość zapobiegania pojawienia się preferencji homoseksualnej , lesbijskiej u dziewczynek w ich prenatalnym okresie rozwoju .
 
Bioetycy protestujący przeciw praktykom dr New argumentują,że chodzi głównie o to, by dziewczynki nie były homo- lub biseksualne.„…„–To pierwszy przypadek w historii medycyny,gdy lekarz aktywnie stara się zapobiec wystąpieniu homoseksualizmu – mówi prof. Alice Dreger, bioetyk z Northwestern University. Prof. Dreger należy do grupy ponad 30 ekspertów – endokrynologów i etyków – protestujących przeciw stosowaniu eksperymentalnej terapii, której poddawane są płody. Chodzi o podawanie kobietom w ciąży deksametazonu – silnie działającego syntetycznego glikokortykosteroidu. ‘…”W założeniu ta terapia ma pomóc dziewczynką zagrożonym niebezpieczną chorobą – wrodzonym przerostem nadnerczy. Ale – jak twierdzą krytycy – może być również wykorzystywana, aby zapobiec homoseksualizmowi lub biseksualności, które częściej występują właśnie u kobiet z tą chorobą.”…” "Dowody na to, że homoseksualizm jest wrodzony, mogą równie dobrze prowadzić do uznania, że można mu zapobiegać. Tak jak ma to miejsce w badanym przez nas przypadku" – napisali eksperci zajmujący się działaniami dr New. Amunicji krytykom dostarczyła sama lekarka, która podczas kilku konferencji naukowych zaprezentowała efekty podawania leku kobietom w ciąży i płodom.Wśród pożądanych skutków była m.in. zmiana zachowania ...( więcej )
 
Jedna z cech faszyzmu kulturowego jest totalitaryzm ideologiczny , czyli terror państwa przeciwko tym wszystkim , którzy mają odmienny światopogląd i system wartości . Ale to osobny temat. Na drugą część opisu świata, który nas czeka po zwycięstwie brunatnych kohort faszysty kulturowego Palikota .
Marek Mojsiewicz
 
 
Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale