Muki Muki
22788
BLOG

Miało być, a nie będzie o tym, co być miało, a nie będzie.

Muki Muki Nauka Obserwuj temat Obserwuj notkę 395

 

Czyli pierwsze kroki w samo leczeniu.
Przed modlitwą.
 
Miało być o Nibiru. Jeszcze nie czas, a bynajmniej nie pilno.
Miało być o modlitwie, ale nie wielu jest na to gotowych.
Miało być o samo leczeniu, ale nie wielu w ogóle tego chce.
Miało być o szachrajstwach Sytchina i jemu podobnych, silniej jak o atomówce Adolfa,
Miało być przekrętach Dawida i Salomona.
Miło być wyjaśnione, czym jest Yin i Yang, jaki to przewał i przekręt i temu podobne a i skąd to pochodzi czy tez się wzięło.
Miało być o piramidach i konsekwencjach tego, a i słowo jak jest zbudowana, wewnątrz jak ma działać, ale nie wielu w ogóle to jest potrzebne.
Wszyscy wolą czytać oszołomskie sprawozdania i relacje, które poza górą kitu niczemu nie służą.
 
Już dawno zgodnie z jęczeniem i objawieniami oświeconych aniołów płci obojga miałem wejść na 4,5,6,7 i licho wie jaki poziom gęstość nie zapominając o świadomości i nadal siedzę tu gdzie siedziałem i ni jaśniej mi pod czachą ni weselej. Nic nie przybyło zrozumienia większego nie nabyłem od tego, co wiem czy umiem.
Wiec, kto kit głupoty rozpowszechnia? Mamiąc moje zmysły i łechcząc moje uszy?
 
Ale co dzień i sporo czasu wstecz otrzymuje listy prośby i błaganiami o wsparcie o pomoc o ........ a przecież nie robię za anioła i nie mam takiego etatu. Skoro ja mogłem się nauczyć to, czemu reszta to lenie czekające na gotowca pod nos?
Czekają na zbawiciela czy sprawcę?
Błagają o wsparcie w chorobach, a najwięcej piszą o łuszczycy.
 
Musicie wiedzieć że nie jestem lekarzem i nie kreuję się na ten kierunek tego znawstwa.
Zaś z Wami podzieklę się tylko swą wiedzą w miarę rozważnie.
 
Niemniej ogromna większość przypadłości związana jest z grzybami, oczywiście nie tymi w lesie.
Idzie tu oalfatoksyny grzybicze i drożdżaki z grupy Candidia oraz pseudostrzępki i strzępki, oraz pleśniawki.
 
Istotą wielu problemów Was gnębiących jest zaburzenie poziomu wapnia-magnezu i rozstroju funkcji błon komórkowych w danym organizmie.
 
Wielu ma osteoporozę i dziwi się temu problemowi nie rozumiejąc, że cierpią z powodu nadmiaru i znacznej ilości wapnia przetrzymywanego w tkankach własnych gdzie nie powinno wapnia w ogóle być.
Nie wielu podziela ten pogląd a wszystko wsklazuje ze tak jest, bo badań żadnych w tym kierunku nikt nie czyni bo i po co?
 
Wielu nie pojmuje ze bóle, jakich doświadcza spowodowane są zbyt wysokim poziomem wapnia w komódkach,co w efekcie powoduje silne skurcze mięśni, czyli pospolity ból.
 
Magnez jest mniej więcej po połowie w kościach, kiedy ogólnie koleją połowa z całości buszuje po komórkach, tkankach czy narządacha jak się przyjmuje około 1 %wydalamy sami z organizmu często przy nadmiarze tego magnezu w organizmie, czyli przez nerki oczywiście w moczu.
Z kolei wapń jak się przyjmuje znajduje się w 99% w kościach a reszta 1 % - towa, buszuje w płynie poza komórkowym.
 
Skurcz mięsni dokonuje się, kiedy wapń przenika do komórek a rozprężają się komórki, kiedy wapń zostaje z nich wypłukany i na miejsce wapnia zawita magnez.
 
Powinniście już rozumieć przyczynę potwornego bólu, kiedy następują skurcze mięśni najczęściej nóg. A siła tych mięśni jest taka ze złamać zdrową kość mogą i czasem ten cud się dokonuje. Kość nie wytrzymuje naprężenia mięśni i pęka.
Ratunkiem jest podanie szybko silnej dawki skoncentrowanej postaci magnezu. Ale nie zawsze on jest pod ręką.
 
Kiedy go nie ma pod ręką osoba poddana takiemu przypadkowi wyje z bólu. Niczym nie można jej pomóc poza jednym. Wapń trzeba oderwać na siłę z komórek mięśni i chociaż trochę usunąć go z organizmu, aby ból stal się kontrolowany i do zniesienia.
 
Czynimy to poprzez szybkie przyłożenie do nogi w okolice ściskających się mięśni bardzo zimne kawałki mięsa, pudełek lodu z lodówki z zamrażarki tak, aby jak najszybciej zmrozić i obniżyć temperaturę ciała w miejscach największego bólu w danej okolicy. Z reguły 5 minut starcza na wyziębienie.
Z wyziębionej tkanki wapń zostaje oderwany i wydalony, ale trwa to te, co najmniej 5 minut, które trzeba wytrzymać a ból jest bardzo często wręcz kosmiczny.
Co nie znaczy ze nie należy w miarę, wręcz natychmiast, nawet od sąsiada pożyczyć magnez. Ale nie ten ze sklepów spożywczych w tubkach, bo często środkiem dodawanym jest ASPARTAM, a tego należy się wystrzegać jak ognia.
 
Ta sytuacja występuje, gdy organizm jest słaby komórki mają mało energii do wypompowania i wydalenia wapna z komórek i zaczyna tam zalegać.
Efektem tego są częstoskurcze, oraz ograniczonej cyrkulacji krwi a co za tym idzie także i limfy. Ta sytuacja ma kolejne stadia. Z kości uwalnia się wapno i zaczyna zalegać w korkach nerwowych, co prowadzi do pogorszenia się sygnatury sygnałów sterujących. Owocem tego procesu jest fakt zgromadzenia nadmiaru wapnia w soczewkach oczu efektem, czego mamy zaćmę.
Widać jak byk sikał ze nadmiar wapnia wypiera magnez z organizmu, przez co pogarszają się struktury produkcji i przekazywania energii. Doprowadzając do uszkadzania błon komórkowych, przez co utrudnia znacznie wnikanie do komórek substancji odżywczych.
A w konsekwencji na koniec....................
Kiedy poziom wewnątrzkomórkowego wapnia jest zbyt wysoki taka komórka po prostu umiera i się nie odtwarza.
 
Wniosek:
Kto chce się samo leczyć a efektywnie i mieć efekty a nie pierdoły wysadzane przed oczkami a doczekać dalekiej starości powinien się zabrać za swój zasiedziały a leniwy zad i wapień w swym organizmie, aby przywrócić właściwy obieg i metabolizm.
 
Jasne, że będą was leczyć na oczy przez uszy, faszerując mnóstwem badziewnego gówna, kiedy powinni zabrać się za leczenie i wypędzenie wapnia z organizmu i zastąpienia go magnezem.
Musicie wiedzieć, że, kiedy byliście młodzi czy jeszcze jesteście na końcu tego wiekowego określenia stosunek wapnia do magnezu wynosi jak się podaje 2:1.
Ale z czasem, kiedy starość zagląda w oczy stosunek ten drastycznie się zmienia i faszerowanie się magnezem nie za wiele da lokalnie, bo z organizmu znika sterownik podziału, czyli BOR. I sztucznie musimy podnosić samodzielnie, ale umiejętnie poziom magnezu.
 
Wapnia tak wypłukać nie można zastępując na siłę jego magnezem. Można dokonać tego Borem.
Bor osłabia wiązania Wapnia w komórkach a Magnez go pomaga wypłukać zastęując jego miejsce,  przywracając tym samym przyzwoity poziom zdrowia.
Wiec jak togo dokonać?
Co dzień dwa będę dorzucał temat, bo za bardzo nie mam czasu i dowiecie się wszystkiego, co potrzeba o za i przeciw o pomocy i zagrożeniu i zagrożeniach, o kłamstwach i prawdach z leczenia. Wiec w capa nie dacie się zrobić u wizyty lekarskiej.
 
I mam nadzieję ze nie znajdzie się jakiś domorosły idiota i nie poleci i nie będzie zażerał magnezu czy boru czy innego potrzebnego świństwa bez umiaru, Bo efektem takiego postępowania będzie łopata, piach i łzy najbliższych.
 
Pamiętajcie, że tu na tym blogu sięgacie medycyny naturalnej.
 
Rozwaga i wstrzemięźliwość jest nie tylko wskazana, a jest wręcz obowiązkowa.!!!
 
Pamiętajcie ze umiejętnie postępując można trochę cofnąć osteoporozę, ale bardzo rozważnie i po woli to czyniąc, bo lata tę przypadłość żeście hodowali i w pstryk palcami nie da się nic zrobić, a i latające talerze też nie wiele zdziałają. Wskażę i omówię jak usuwać łuszczyce i pozbyć się tego gówna i uprzykrzającej przypadłości, jeśli nie całkowicie to znacznie jej poziom zmniejszając.
 
PS: Każde pitolenie o dyrdymałach od rzeczy będę wywalał z tego bloga bez słowa, bo tu głupot nikt nie będzie wsadzał, a czasu na pogaduszki i przekomarzania nie mam za wiele. Więc kto nie ma nic do powiedzenia to siedzi cicho a  pyta o to, co go interesuje.

Wiec uwaga o rozwagę będzie na pierwszym miejscu.

Kolejne wejscie to Artretyzm.

Muki
O mnie Muki

Wydaje się, że jestem podróżnikiem, po czasach i kartach zamierzchłej historii. W mym zainteresowaniu leżą dokonania prastarych ludów, Sumeru – Indii – Egiptu – Azteków – Majów. I część zwana Mitologią w dokonaniach i osiągnięciach astrofizyczno - geodezyjnych. Uwielbiam, kryptografie i kryptologie, poszukując dnia wielkiej przepowiedni, w którym ma odejść stąd ród Adamowy.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie