54 obserwujących
169 notek
1227k odsłon
331 odsłon

Wyedukowani ale odmóżdżeni - oczywisty blamaż nauki.

Wykop Skomentuj8


Zadałem pytanie panu Jadczykowi wpisując wzór /Fb/ > /Fn/, a jako fizyka prosząc o ustosunkowanie się do owego wzoru opisującego ciśnienie ruchu wstecznego na łopatki wirnika.

A tam co? Ano cała masa fizyków, fizyków teoretyków, fizyków matematyków, fizyków domowych i podwórkowych.....zamilkła........

Filozoficzne dyrdymały naukowe, wywody głoszą, a realnej i namacalnej zależności fizycznej którą nogami swymi depczą na tej ziemi wyłożyć nie potrafią?
Wzór za ciężki, zapis za trudny do odcyfrowania?  A może powinienem go zwiększyć lub zmniejszyć  o Fi czy PI lub nawet minus1? Jak Planck? Zrozumieją wówczas?  No tak ale owi mocarze nie znają podstaw wzorów z jakich Planck wywodził swe teorie. No ból wielki.

Podsuma:
Blog zamilkł, profesor zniknął, resztę zatkało jak niemoty, mowę odebrało i paraliż ręki wszystkim nastał równocześnie. ............ Co za magia.

Kitują o fotonie i jego wywijasach, a po namacalnym realu tylko smród pozostaje.
Kompromitacja na całego........
Żeby nie było jednego, nawet bez tytułu jakimi fanzolą na tym salonie, który chociażby nadgryzł by wzór?
Blamaż ….........i wstyd.......ale ale pominą to milczeniem udając głupa..........

podpowiedź z pytaniem:
Siła (pozorna) bezwładności  ” Fb " (siła inercji)  >  ""Fn””- siły nacisku jaka jest wywierana na powierzchnię płaszczyzny,...........no mocarze jaka jest wartość ciśnienia przeciw ciągu wstecznego?


Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie