26 obserwujących
479 notek
381k odsłon
  225   6

...To oddajmy ten teren Putinowi - powiedziała posłanka Leszczyna


Zwłaszcza dzisiaj kiedy Rosja i świat świętuje koniec wojny światowej, brzęczą te słowa.

Polski brak wśród świętujących. Polskę i Polaków pominięto łaskawie składając w darze którego sobie zażyczył Stalin i w podziękowaniu za wielką aktywność Polaków na wszystkich frontach. Szybko zapomniano o tych co rozszyfrowali Enigmę, a nawet sobie samym przypisując sukces naszych matematyków. Zapomniano o lotnikach i...czerwonych makach na Monte Cassino...i wiele więcej miejsc w których przelewali swoją krew Polacy.

Chciał...no to mu dali pani Leszczyno

Za krew przelaną, nagroda w postaci żelaznej kurtyny, tortury w lochach katowni na terenie całego kraju, wyrywanie paznokci to tylko malutki wycinek tego co czynili " w pewnym sensie wyzwoliciele", a to co się działo na co dzień, widzimy dzisiaj na Ukrainie.

Gdy Rosja z Niemcami podają sobie ręce, zawsze dla świata oznacza to nic innego jak wojnę. Wojnę Światową. Nie przestanie nią być fakt oddania kawałka Ukrainy czy całej jak chcą Niemcy.

Słowa i fałszywe deklaracje, a tam giną ludzie, bo to ludzie, a nie jacyś Ukraińcy. To ludzie są gwałceni, obojętnie czy kobiety, dzieci, mężczyźni. W okrutny sposób w połączeniu z torturami polegającymi na przypalaniu, rozcinaniu palców łącznie z penisem i radością oprawców. To się działo i u nas, dlatego Polak to rozumie i wyciąga dłoń do krzywdzonych ludzi, przez potworów.

Dzisiaj Polska stała się najważniejszym państwem regionu. Koordynuje politykę humanitarną jak i transport broni na Ukrainę. Premier Morawiecki z premierem Kaczyńskim i prezydentem Dudą pokazali światu że potwora się nie boją i z potworem trzeba walczyć. Inni też idą za ich przykładem.

Oby to było coś więcej niż wycieczka. To dobrze że z nami jest USA i Anglia.

Oby to się nie skończyło na głaskaniu i podziwie. Za tym muszą iść pieniądze. Tak samo duże jak te którymi karmiono potwora. Nie łudźmy się że potwór który drzemie w Niemcach odstąpi od swych zamiarów. Po Ukrainie będzie czas na Polskę, aż dwa potwory podadzą sobie ręce na naszej granicy, jak powiedział jeden z potworów. Z góry wiadomo która to granica, a pomogą im w tym bardzo usłużne partie niemieckie w naszym i unijnym parlamencie. Skorumpowane partie przez Putina i Merkel. Zawsze usłużne i zawsze gotowe by służyć potworom. Polskość to nienormalność....dla tych niby światowców. Unia im w tym też ochoczo pomaga i nie bądźmy zdziwieni gdy na większość Polaków będzie skierowana "żelazna miotła" by ich zagłodzić, zgwałcić i okraść z honoru i godności. Żelazna kurtyna już była.

Podziwiam Ukrainę za jej umiejętność łączenia się w jedność gdy kraj w potrzebie. Podziwiam Zełenskiego za jego "nie" dla poprawności politycznej i twardego rozprawienia się z kolaborantami i zdrajcami. Propaganda działa. Widać i słychać, a łykają to gładko miłośnicy niby wolnych mediów.

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale