Strefa wolna od Głupola
Strefa wolna od Głupola Smoleńskiego
9 obserwujących
203 notki
109k odsłon
  172   0

Przecież nie można tak szybko wymyślić bezpiecznej szczepionki! Historia zaprzecza

Spiskofile mają używanie przy aplauzie gawiedzi. Przecież szczepionkę robi się 15 lat a nie 8 miesięcy!  Zgadza sie, w normalnych warunkach się robi 15 lat ale nie kiedy jest to priorytet ludzkości!

Nie chcę powtarzać za naukowcami i lekarzami, że nad szczepionka przeciwko rodzinie wirusów Covid pracuje się od 17 lat (SARS Cov1) i że gdyby szczepionka istotnie była nie testowana to byłaby juz dostępna w kwietniu bo wtedy zaczęły się testy kliniczne.

Bardziej mi się podobają przykłady historyczne.

1. Broń w WW2. Czołg Tygrys Królewski, rakieta V2, bomba atomowa, bombowiec B-29 czy karabin szturmowy MP44 byly w 1939 roku perspektywą odległą o lata świetlne. 5 lat później były rzeczywistością


2. Kiedy w maju 1961 Alan Shepard, pierwszy Amerykanin leciał w kosmos czy raczej lot, który dzisiaj nazywamy sub orbitalnym, lądowanie człowieka na Księżycu i bezpieczny powrót na Ziemię w ciągu 8 lat wydawał się szaleństwem.


3. Piramidy egipskie tak szokujące, że różne cudaki przekonują ludzi o niemożliwości budowy tych obiektów bez pomocy kosmitów.

Warto pamiętać do czego ludzie są zdolni when nothing else matters.

Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale