Dach nad głową stal się szalenie wdzięcznym zasobem inwestycyjno spekulacyjnym, inaczej niż krypto bardzo ciężko się bez niego obyć. Zgodnie z nową strategia syntezy Trump-Kushner-Witkoff, dach nad głową ma być dobrem luksusowym, spłacanym przez minimum 3 pokolenia albo czynszem pochłaniającym większość dochodów. Nowa zaś koncepcja sztuki głównego socjopaty świata, mówi że winni są imigranci … no bo jak inaczej. Socjotechnika na ciemnego luda zawsze do uslug.
Główny komentator polskiej psychoprawicy na kanale -1, Jan Ło, bohater bitwy pod Monachium, w jednym materiale ubolewa jak to go mafia deweloperska wysiudała z centrum Krakowa, ale w Belfaście już tego problemu nie widzi, tam za niedostępność dachu nad głową winę ponoszą imigranci. Lenin musi się radować w zaświatach widząc jak daleko zaszła dialektyka.


Komentarze
Pokaż komentarze (5)