8 obserwujących
323 notki
152k odsłony
  3864   0

Polin: Fundacja PZU sponsorem żydowskiej sekty Chabad Lubawicz

Polin w praktyce. Politycy PiS-uaru są wzorowymi szabesgojami, którzy wiernie służą wiecznym tułaczom. PZU to jedna z największych spółek kontrolowanych przez skarb państwa. Fundacja PZU jest sponsorem żydowskiej sekty Chabad Lubawicz w Polsce – na oficjalnej stronie koszernego tworu znajduje się informacja „Strona internetowa Chabad Lubawicz oraz pracownia multimedialna powstały dzięki wsparciu: Fundacja PZU”. Ciekawe na co jeszcze przeznaczono pieniądze i dlaczego Polacy wspierają odnogi synagogi szatana? Palenie świec chanukowych w Sejmie i Pałacu Prezydenckim, które rozpoczęło się na skutek decyzji Lecha Kaczyńskiego, to pomysł rabinów z Chabadu. Do sekty Chabad należy też rabin Shmuley Boteach, z którym spotkał się Mateusz Morawiecki jeszcze przed desygnowaniem go na premiera.

Chabad Lubawicz reprezentowany jest w Polsce przez Fundację Chai. Działalność statutowa Fundacji Chai obejmuje krzewienie kultury żydowskiej oraz działalność edukacyjną, a także szeroko pojętą pomoc osobom wyznania Mojżeszowego mieszkającym na terenie Polski. Fundacja współpracuje ściśle z międzynarodową organizacja żydowską Chabad Lubawicz mającą swoją siedzibę w USA. W ramach tej współpracy prowadzone przez Fundację Centrum Żydowskie jest rekomendowane przez Chabad Lubawicz na świecie jako „Chabad Lubawicz w Polsce”.

W 156 numerze kwartalnika „Szczerbiec” polecamy obszerny artykuł poświęcony zjawisku kryptojudaizmu – autorem jest włoski ksiądz Curzio Nitoglia. Szczegóły wydawnictwa TUTAJ. Nacjonalizm przeciwko żydowskiemu lobby w Polsce i Europie!


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale