Blog
.
szpak80
43 obserwujących 1141 notek 1114056 odsłon
szpak80, 7 stycznia 2018 r.

Rzecznik partii SPD zasiadła we władzach Związku Niemieckich Dziennikarzy...

485 10 0 A A A


Pod koniec zeszłego roku w zarządzie organizacji niemieckich dziennikarzy - Der Deutsche Journalisten-Verband (DJV), z siedzibą w Berlinie, zasiadła Anne Jacobs (DJV Berlin). Pochodząca z Magdeburga Jacobs od lat pracuje dla niemieckich polityków z SPD, w Bundestagu pełni funkcję rzecznika prasowego SPD z Bawarii! czyli Pressesprecherin der Landesgruppe Bayern in der SPD-Bundestagsfraktion.

image

image

Szefem związku jest Frank Überall. Za państwowym Deutsche Welle (niemieckim odpowiednikiem Russia Today): "Niemieccy dziennikarze zaniepokojeni sytuacją mediów w Polsce. Będziemy dalej bronić niezależności mediów i pluralizmu opinii – mówi szef Niemieckiego Związku Dziennikarzy (DJV). Związek przyjął rezolucję krytycznie oceniającą sytuację mediów w krajach Europy Środkowo-Wschodniej". Oczywiście wiedziałem, że obok posługiwania się kłamstwem są również bezczelni, ale żeby aż tak?
- 06.11.2017 r. Tego samego dnia rzecznik partii SPD, pracownik SPD w Bundestagu została wybrana do zarządu organizacji dziennikarzy - Deutsche Journalisten-Verband.

image

Szef Związku Niemieckich Dziennikarzy (DJV) i pani rzecznik Socjaldemokratycznej Partii Niemiec (SPD) w Bundestagu, po wyborze do władz Związku Niemieckich Dziennikarzy (DJV)

Opublikowano: 07.01.2018 22:04. Ostatnia aktualizacja: 07.01.2018 23:48.
Autor: szpak80
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Ciecie z administracji salon24.pl w akcji. Powód?  to ciecie salon24.pl
  • @pink panther Widziałem ten pałac, raczej "z tych większych" :))Nie wiem czemu nikt z...
  • @Animela Nie. "Jest" arystokratką więc ma rolę aby wypowiadać się jakby nią była - obraża...

Tematy w dziale Polityka